Nawigacja Navitel GP550 Moto Slide

G550 Moto – nawigacja dla właścicieli samochodów i motocykli

W ofercie produktowej „Navitel Poland”, filii wiodącego dostawcy map oraz samochodowych rozwiązań nawigacyjnych pojawiła się pierwsza na rynku hybryda nawigacji przeznaczonej dla użytkowników samochodów oraz motocykli – „Navitel G550 Moto”.

Nawigacja Navitel GP550 Moto Slide

Sezon motocyklowy w pełni. Właściciele jednośladów już planują wakacyjne wojaże, podczas których nieocenioną pomocą może się okazać nawigacja motocyklowa. Propozycją, której warto bliżej się przyjrzeć, jest urządzenie firmy „Navitel Poland” oznaczone symbolem „G550 Moto”.

Model „G550 Moto”, który wyświetla obraz w proporcji 16:9, wyposażony został w 4,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480×272 pikseli. Ponadto sprzęt spełnia wymagania normy „IP67”, co oznacza, iż nawigacja jest pyło, kurzo oraz wodoodporna. Za płynne wytyczanie pracy odpowiedzialny jest układ scalony „ARM Cortex A7” taktowany zegarem o częstotliwości 800 MHz. Wewnętrzna pamięć urządzenia cechuje się 8 GB przestrzeni na dane użytkownika (zainstalowano na niej mapy krajów Europy oraz Rosji, Kazachstanu, Białorusi i Ukrainy).

Navitel GP550 Moto Nawigacja Screen

– „NAVITEL G550 Moto” jest w zamyśle nawigacją motocyklową, ale wystarczyło opracować dedykowany uchwyt, aby urządzenie nadawało się także do użytkowania przez właścicieli czterech kółek. Mamy zatem do czynienia z połączeniem funkcjonalności typowo motocyklowych, jak na przykład wyprofilowana osłonka czy możliwość obsługi wyświetlacza w rękawiczkach, z pełnoprawną 4.3-calową nawigacją, oferującą dożywotnią aktualizację mapy – tłumaczy Tobiasz Jankowski, CEO „NAVITEL Poland”.

Motocykliści z pewnością docenią udogodnienia w postaci: widoku informacji o trasie na jednym pasku umieszczonym w widocznym miejscu, opcji „kliknij i jedź” umożliwiającej obranie miejsca docelowego po zaznaczeniu palcem lub rysikiem punktu na mapie, asystenta pasa ruchu pokazującego właściwy pas, który powinniśmy zająć na skrzyżowaniu czy integracji nawigacji ze słuchawkami poprzez technologię „Bluetooth” i wygodne odsłuchiwanie lektora prowadzącego do wybranego przez nas celu podróży.

Nawigacja Navitel GP550 Moto Screen 1

Poza tym do dyspozycji użytkownika oddana została pełna baza stacjonarnych fotoradarów, szybkie planowanie trasy oraz opcja „moje miejsca”, polegająca na dostępie do miejsc na mapie oznaczonych jako ulubione. Sugerowana cena detaliczna nawigacji hybrydowej „Navitel G550 Moto” ustalona została na kwotę 799 złotych.

Z pełną specyfikacją techniczną oraz innymi informacjami na temat urządzenia firmy „Navitel” zapoznacie się, odwiedzając oficjalną stronę internetową producenta.

Źródło: Navitel Poland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...