Apple750x300

Jako pierwsi sprawdzili jak działa iPhone 5s, zobacz ich reakcje!

Czy wiedzieliście, że ludzie wierzą we wszystko co się im ładnie sprzeda? Wystarczy pójść w miejsce, gdzie jest niemały tłum, wziąć ze sobą kamerę, powiedzieć, że jest się z popularnej stacji i nagle wszyscy zaczynają wierzyć w Twoje słowa.

jimmy na mini i slideshow

Może nie zawsze tak jest, ale w tym przypadku jak najbardziej się to sprawdziło. Popularny amerykański prezenter Jimmy Kimmel postanowił sprawdzić, czy obywatele wiedzą, że kilka dni temu odbyła się premiera nowych urządzeń Apple’a. W związku z tym udał się na Hollywoodzki bulwar by zapytać przechodniów co sądzą o najnowszym iPhonie 5s.

Wszystko byłoby jak najbardziej normalne, gdyby nie to, że zamiast smartfona miał iPada mini. Doskonale wiemy jak on wygląda, ale, jak już pisałam, można uwierzyć we wszystko jeśli jest to dobrze oprawione i dodatkowo nie zna się na sprzętach firmy z rodzimego kraju.

Obejrzyjcie wideo i sprawdźcie jak ludzie reagowali na ‘najnowszego iPhone’a”, którego dostali do rąk by sprawdzić jak działa.

http://www.youtube.com/watch?v=oprUI6nupfc

Mnie osobiście najbardziej rozbawiła dziewczyna, która posunęła się do polizania ekranu, by sprawdzić jak „nowy iPhone” imituje smaki i zapachy, ale człowiek z okularami przyszłości (zapewne Google Glass następnej generacji), który szczerze polecał wszystkim nowy produkt Apple’a tez był świetny. No ale chyba nikt się temu nie dziwi, w końcu to Ameryka.

 

źródło: YouTube, Jimmy Kimmel Live

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...