Jam platinum slide

JAM Platinum – czy tradycja idzie w parze z nowoczesnością?

Głośniki mobilne zyskują na popularności. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się w sezonie piknikowym, który zbliża się wielkimi krokami. Ciekawą propozycją dla osób szukających towarzysza podczas wypadów na łono natury może się okazać „JAM Platinum” – sprzęt oferujący dobrą jakość oraz oryginalny wygląd.

Jam platinum slide

„Platinum” przyciąga uwagę nietuzinkowym wyglądem, co zawdzięcza metalowej obudowie przywodzącej na myśl stare, kieszonkowe radia. Dzięki wymiarom zbliżonym do dwóch smartfonów, głośnik jest poręczny i nie zajmuje wiele miejsca podczas transportu. Producent wyposażył gadżet w dwa aktywne i dwa pasywne przetworniki, dzięki którym głośnik wyróżnia się mocnymi i czystymi tonami. Wbudowany mikrofon umożliwi rozmowę telefoniczną bez konieczności dotykania telefonu.

Jam Platinum screen

Sprzęt łączy się z innymi urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth, zapewniając zasięg do 10 metrów. Wbudowana bateria potrzebuje 3 godzin do pełnego naładowania, co pozwoli na 5-godzinną pracę przy opcji bezprzewodowej.

 http://www.youtube.com/watch?v=TPDj3RweltI

Za „JAM Platinum” przyjdzie nam zapłacić około 280 zł. Za dystrybucję sprzętu odpowiada firma „Impakt”.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór głośników mobilnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...