JBLThria 750x300 1

JBL Triathlon Sieraków

Bieganie to sport, który zdominował świat. Trudno spotkać kogoś, kto choć raz nie próbował zmierzyć się ze swoimi słabościami zakładając na nogi odpowiednie buty i biegnąc przed siebie. A może warto przenieść się na wyższy poziom i spróbować sił w triathlonie, na który zaprasza JBL?

JBLThria 750x300 1

JBL Triathlon Sieraków będzie odbywał się dopiero za kilka miesięcy (28-29 maja), ale jeżeli ktoś poważnie myśli o wzięciu udziału w wydarzeniu, powinien już zacząć się przygotowywać. To ogromne wyzwanie zarówno dla psychiki jaki i dla organizmu. Zgłaszając się do JBL Triathlon Sieraków można wziąć udział w dwóch przygotowanych dla sportowców wariantach – „połówka” oraz „ćwiartka”.

Pierwsza z możliwości to 1900 m pływania, 90 km jazdy na rowerze oraz 21,095 km biegu. Przy „ćwiartce” mamy 950 m pływania, 45 km jazdy na rowerze i 10.55 km do przebiegnięcia. Oczywiście bez odpowiedniego przygotowania, nie zalecamy podejmowania wyzwania, by nie skończyło się ono poważną kontuzją. Odpowiednio przygotowany plan ćwiczeń to podstawa. A co oprócz tego pomaga? Muzyka.

JBLThria 750x300 2 

Powszechnie wiadomo, że dopasowana muzyka potrafi zdziałać cuda podczas treningu. Ważne jest też to, by sprzęt, którego używamy był wygodny i pozostawał na swoim miejscu, gdy nasze ciało pracuje. Tutaj z pomocą przychodzi właśnie JBL, a w szczególności seria ich słuchawek Yurbuds powered. Ciekawe jest to, że przy ich projektowaniu aktywnie uczestniczyli sportowcy i nie ma obawy, że sprzęt nie będzie nadawał się do ćwiczeń. Odporne na pot, wodę oraz deszcz to tylko jeden z plusów Yurbuds. Słuchawki wykorzystują także technologię „Twistlock”, która działa na zasadzie „wkręcania” urządzenia w ucho. Dzięki takim zabezpieczeniom możemy być pewni, że słuchawki nie wypadną, niezależnie od tego, co będziemy robili.

Inne dopasowane słuchawki to JBL Reflect, gdzie jak sama nazwa wskazuje, odblaskowa powłoka nie pozwoli na ich zgubienie. W tej serii znaleźć można wyjątkowo ciekawe rozwiązania. JBL Reflect Response to bezprzewodowe słuchawki sportowe, podobnie jak JBL Reflect BT i JBL Reflect Mini BT. Dla użytkowników Apple przygotowano Reflect Aware ze złączem Lighthning.

W zeszłym roku w zawodach wzięło udział 2000 osób, a w tym roku limit zawodników ustalono na 2500. Spróbujecie?

Źródło: JBL
Fot: jw.

____________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...