You are here
JBL Trip i masz wolne ręce News 

JBL Trip i masz wolne ręce

Prowadzenie samochodu to zajęcie wyjątkowo frustrujące. Wiadomo, że każdy kto jedzie wolniej niż my to zawalidroga, a ten kto nas wyprzedza to pirat drogowy. Jak więc nie dodawać sobie dodatkowych stresów? Instalując np. JBL Trip, mały sprzęt, ale rozwiąże część naszych problemów.

 
jbl 750x300 1
W erze, gdzie ze smartfonem praktycznie się nie rozstajemy, zasadność posiadania innych sprzętów można kwestionować. Po co nam GPS, skoro w naszej słuchawce bez problemu znajdziemy multum aplikacji, które rozwiążą problem ze znalezieniem trasy? Jednak jak wszystko, są dobre i złe strony takiej sytuacji. Szczególnie, gdy mówimy o bezpieczeństwie na drodze.
Podczas jazdy, zabronione jest używanie telefonów komórkowych. Przepis, który niestety rzadko kiedy jest respektowany przez kierowców. Praktycznie każdą słuchawkę obecną na rynku możemy przełączyć w tryb głośnomówiący, ale nie wszyscy posiadają specjalne uchwyty, gdzie smartfona można umieścić. Dobry rozwiązaniem może być zaprezentowany przez JBL przenośny głośnik.
 
jbl 750x300 2
JBL Trip to produkt, który powstał z myślą o kierowcach. Zamocowanie go w samochodzie jest banalnie proste (wsuwany w osłonę przeciwsłoneczną), podobnie jak konfiguracja. Trip łączy się za pomocą Bluetootha i to tyle. Użytkownik nie musi się niczym więcej przejmować i może skupić się tylko na trasie. Dodatkowo, głośnik może służyć także jako radio, a dzięki aplikacji iONRoad można także wysłuchać komunikatów o zagrożeniu na drodze.
Sam głośnik nie musi spełniać swojej roli tylko w pojeździe. Sprawdza się także podczas zwykłego, domowego użytkowania i działa jak każdy inny sprzęt oparty o komunikację Bluetooth. Akumulator 1200 mAh zapewnia pracę do 8 godziny (słuchanie muzyki) lub 20 przy prowadzeniu rozmowy. Czas czuwania to aż 500 godzin. JBL Trip jest odporny na wysokie oraz niskie temperatury, a po za tym, współpracuje z Siri i GoogleNow. Wyposażono go także w technologię tłumienia zakłóceń Harman, a to sprawi, że rozmowy prowadzone nawet przy otwartej szybie, będą wyraźne.
Ile przyjdzie nam zapłacić za JBL Trip. Sprzęt wyceniono na 419 złotych.
Źródło: JBL
Fot: jw.
______________________
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Related posts

Leave a Comment