You are here
LG Watch Urbane Second Edition – rewolucyjny smartwatch Sprzęt 

LG Watch Urbane Second Edition – rewolucyjny smartwatch

Wygląda na to, że nadeszła nowa era smartwatchy, czego zapowiedzią jest LG Watch Urbane Second Edition – pierwszy Android Wear o właściwościach telefonu komórkowego. Urządzenie charakteryzuje się tym, że można z niego korzystać nawet wtedy, kiedy nie mamy przy sobie smartfona.

Nowy smartwatch trafi do sprzedaży w Korei i Ameryce jeszcze w listopadzie, jednak na europejską premierę przyjdzie nam poczekać kilka miesięcy. Urządzenie ma wygląd, który jest połączeniem elegancji ze sportową lekkością: elementy wykonane są ze stali nierdzewnej, natomiast hipoalergiczny pasek dostępny jest w czterech kolorach – czarnym (Space Black), niebieskim (Opal Blue), białym (Luxe White) i brązowym (Signature Brown).

Jeśli chodzi o dane techniczne, to LG Watch Urbane Second Edition ma 1,38calowy wyświetlacz P-OLED o rozdzielczości 480×480 i 348 ppi. Średnica tarczy ma 44,5 mm. Bateria w urządzeniu ma pojemność 570mAh, co zapewni jego dłuższe użytkowanie. Dodatkowo urządzenie wzbogacono o nowy tryb oszczędzania energii. LG Watch Urbane SE ma procesor 1.2GHz Qualcomm Snapdragon 400, 768 MB RAM i może przechować do 4GB danych. Po prawej stronie smartwatcha znajdziemy 3 przyciski, dzięki którym mamy szybki dostęp do listy kontaktów, LG Health i aplikacji. LG Watch Urbane Second Edition obsługuje 2G, 3G i 4G LTE, a także GPS i Wi-Fi. Niestety, wszystko wbudowane jest bezpośrednio w pasek urządzenia, co uniemożliwia późniejszą wymianę tej części smartwatcha na inną. Należy zatem przemyśleć, który kolor paska odpowiada nam najbardziej.

Aby móc korzystać z LG Watch Urban Second Edition jak z telefonu, należy mieć osobną kartę SIM lub przełożyć ją z drugiego urządzenia. Wbudowany mikrofon pozwala cieszyć się dobrej jakości rozmowami nawet w miejscu, gdzie jest hałas.

Do zalet produktu LG trzeba zaliczyć jego wytrzymałość – smartwatch jest pyłoszczelny i odporny na zalanie i krótkotrwałe zanurzenie w wodzie (stopień ochrony IP67).

Więcej informacji: lgnewsroom.com

Źródło: cnet.com, wareable.com

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Related posts

Leave a Comment