Jesienna konferencja cdp.pl już jutro

Na 10 (jutro) października CD Projekt zapowiedział cykliczną jesienną konferencję, w całości poświęconą działowi polskiej dystrybucji i działalności cdp.pl.

CD Projekt dwa razy w roku organizuje konferencje, na których ogłasza swoje wyniki oraz ujawnia plany na przyszłość, a następnie w nieoficjalnej części umożliwia zamienienie kilku zdań w rozmowach w cztery oczy osobom związanym z branżą gier. W dotychczasowych edycjach dane nam było dowiedzieć się szczegółów m. in. o: akcjach marketingowych związanych z drugą odsłoną Wiedźmina i rozpoczęciu przez firmę dystrybucji filmów na DVD oraz Blu-ray.

W zeszłym roku na jesieni odbyły się nawet dwie takie konferencje – na jednej dowiedzieliśmy się o CDP.pl i planach skupienia się głównie na dystrybucji cyfrowej. Druga, która odbyła się tydzień później, dotyczyła Cyberpunk oraz narzędzi do tworzenia własnych map do Wiedźmina 2.

Sporo wskazuje na to, że tegoroczna konferencja ogłosi wyjście CDP.pl z fazy beta. Ponadto Karolina Graś na forum poinformowała: „Jesienna konferencja (…) będzie w całości poświęcona naszej polskiej działalności dystrybucyjnej i biznesowi prowadzonemu przez CDP.pl.”. Na ten moment nie mamy co liczyć na żadne wiadomości dotyczące projektów realizowanych przez GOG.com oraz na jakiekolwiek informacje związane z grami tworzonymi przez CDP RED.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...