You are here
Jeśli szukacie rozsądnych głośników, które uzupełnią wasze kino domowe — możecie przestać Sprzęt 

Jeśli szukacie rozsądnych głośników, które uzupełnią wasze kino domowe — możecie przestać

 

Mocne, stylowe, uniwersalne — właśnie takie są najnowsze głośniki JBL Control X. Dodajmy jeszcze stosunkowo niską, jak za tego typu produkt, cenę i otrzymamy naprawdę interesujący sprzęt.

ControlXJBL2x1

Jeśli nie słyszeliście wcześniej o JBL, w co śmiem wątpić, muszę zaznaczyć, iż ten jest jednym z największych producentów systemów głośnikowych świata. Wyobraźcie sobie, że urządzenia firmy znajdziemy między innymi w wielu salach kinowych oraz klubach muzycznych. Dodatkowo JBL obsługuje także festiwale jak Woodstock czy galę oskarową. Jeśli to nie jest dla was wystarczającą rekomendacją — sprawdźmy, co oprócz wysokiej klasy sprzętu otrzymamy, decydując się na zakup modelu Control X.

Zanim przejdziemy do twardych danych zawartych w specyfikacji technicznej zatrzymajmy się na chwilę przy zawartości zestawu sprzedażowego. Otóż poza samym głośnikiem (warto nabyć dwa) w pudełku znajdziemy również regulowane wsporniki montażowe naścienne, zdejmowane maskownice oraz oczywiście instrukcję obsługi, której nikt nie czyta, czyli można by rzecz standard.

ControlXJBL2x2

Specyfikacja Techniczna:

  • Obudowa z portem Bass Reflex
  • Głośnik niskotonowy: 5,25-cala (stożkowy, membrana polipropylenowa z domieszką grafitu)
  • Głośnik wysokotonowy: 1-cala (kopułowy CMMD)
  • Sugerowana moc wzmacniacza: 20 – 100 W
  • Moc szczytowa: 200 W
  • Moc ciągła: 50 W
  • Wejścia: Pozłacane zaciski
  • Wymiary: 235 x 165 x 158,8 mm
  • Waga: 2,63 kg

Producent zapewnia, iż Control X sprawdzą się świetnie zarówno jako uzupełnienie kina domowego, nagłośnienie w niewielkim lokalu, a nawet jako uprzyjemnienie plenerowego wydarzenia (grill w ogródku).

Sam design jest kwestią indywidualną. Mnie osobiście urządzenie przypadło do gustu i jestem przekonany, że szukając głośników, nie pominąłbym przy wyborze opisywanego sprzętu.

Jak widać konfiguracja prezentuje się więcej niż zadowalająco. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych, zaś jego cena wynosi 649 zł za jedną sztukę.

Źródło: JBL

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment