Skrzydła Historii 2016 slide

Jesteś pasjonatem lotnictwa? Nie powinno cię zabraknąć na pikniku „Skrzydła Historii 2016”

„War Thunder”, popularny symulator wojenny oraz „Muzeum Lotnictwa Polskiego” w Krakowie , to główni organizatorzy pikniku historycznego „Skrzydła Historii 2016”. Tegoroczna, druga już edycja ewentu tworzonego z myślą o entuzjastach lotnictwa oraz historii odbędzie się 17 kwietnia.

Skrzydła Historii 2016 slide

Uczestnicy imprezy mogą liczyć na moc atrakcji, w tym m. in. inscenizacja historyczna tworzona przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej „Wrzesień 39” dzięki, której zwiedzający będą mogli się cofnąć o ponad 70 lat.

SRH „Wrzesień 39” to specjaliści w dziedzinie „Będzie głośno i z wybuchami” zajmujący się rekonstrukcją Wojska Polskiego, które walczyło w obronie naszego kraju w dniu rozpoczęcia Wojny Obronnej Polski w 1939r. Dzięki zaangażowaniu pasjonatów, zwiedzający będą mogli odbyć niezwykłą podróż do przeszłości, zobaczyć przedwojenne uzbrojenie polskiego żołnierza, przemierzyć się do strzału z Mauser, czy prostu przyjść i zrobić sobie z nimi zdjęcie. – mówi Bartłomiej Kalemba, Lider Polskiego Zespołu „War Thunder” oraz główny organizator wydarzenia.

Skrzydła Historii 2016 screen

Drugim z ważniejszych punktów imprezy będzie premiera piątego odcinka pt. „Jest nas tylko sześciu” serialu historycznego „Dywizjon 303”. Ekranizacja przedstawia losy lotników ze sławnego, polskiego dywizjonu, który walczył po stronie Aliantów jako pododdział lotnictwa myśliwskiego Polskich Sił Powietrznych w Wielkiej Brytanii. Po seansie wszyscy zainteresowani będą mieli szansę spotkać się osobiście z twórcami produkcji – reżyserem Dawidem Muszyńskim oraz kompozytorem Andrzejem Ojczenaszym.

Oprócz pokazów przygotowano konkursy oraz inne wydarzenia stworzone z myślą o najmłodszych, jak i starszych uczestnikach pikniku. Wśród atrakcji będą m. in. quiz, gra terenowa, test wiedzy czy konkurs rysunkowy.

harmonogram Skrzydła Historii 2016

Skrzydła Historii to wydarzenie, które zabierze Was w podróż do świata lotnictwa, które potrafi być prawdziwą pasją – mówi Kalemba – Nasza inicjatywa nie tylko sprawi, że grupy znajomych i całe rodziny aktywnie spędzą czas, ale także pozwoli połączyć przyjemne z pożytecznym i umożliwi wygranie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów przedsięwzięcia, czyli firmę Roccat i Gaijin Entertainment – dodaje szef polskiego zespołu gry War Thunder.

http://www.youtube.com/watch?v=RCoJ94dp1_4

Bilety na tegoroczną edycję „Skrzydeł Historii” nabyć można w dniu wydarzenia, wszelkie informacje oraz harmonogram znaleźć można odwiedzając poniższy link.

Źródło: Gaijin Entertainment

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...