motog2014lollipop4

Jeszcze większe możliwości Motoroli Moto G 2014

Cyanogen Inc. jest firmą tworzącą oprogramowanie do smartfonów. Wypuszczają na rynek swoje wersje systemów operacyjnych, które zwiększają możliwości telefonów. Ostatnimi czasy ich uwagę przykuła Motorola Moto G 2end.

motog2014lollipop4

Motorola G pierwszej generacji osiągnęła duży sukces,  głównie  przez bardzo  dobry stosunek jakości do ceny. Idąc za ciosem, firma wypuściła następcę – Moto G 2014. Zwiększono przekątna ekranu, zmieniono podzespoły (dodano żyroskop, zamontowano slot na karty micro-SD, powiększono patrycę aparatu na 8-megapikselową, zamontowano głośniki stereo). Zmiany nie są drastyczne, bo po co zmieniać coś, co się sprawdza? Dużą zaletą linii Moto są bieżące aktualizacje systemu, jako jedne z pierwszych otrzymały Lollipopa.  

Teraz jednak pojawiła się alternatywa dla czystego Androida. Został udostępniony CyanogenMod 12 bulid, oparty na Androidzie 5.0. Do pobrania z oficjalnej strony dystrybutora, jednak póki co w wersji nightly. Należy pamiętać, że nocna wersja jest najmniej stabilna z oferowanych przez Cyanogen, więc może warto się wstrzymać i poczekać na stabilniejszą  M-kę?

Jeśli chcesz jeszcze bardziej spersonalizować swój telefon i rozbudować jego możliwości lub po prostu znudził Ci się Android i chcesz, aby Twoja Motorola wyglądała inaczej, to warto się zastawić nad zmianą. Trzeba pamiętać, że do instalacji oprogramowania konieczne jest złamanie systemu oraz custom recovery , przez które wgramy system i paczkę aplikacji od Google. Wybór należy do Ciebie. Osobiście nie jestem zwolennikiem customów, wolę czystego Androida, szczególnie, że w wersji 5.0 jest bardzo stabilny.

Źródło: androidpolice

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...