Just for you – Samsung Galaxy J nadchodzi

Samsung swoje sukcesy zawdzięcza w dużej mierze milionom pompowanym w działania marketingowe. Trzeba przyznać, że Koreański producent potrafi trzymać w napięciu, aby następnie zrobić mocny szum wokół nowego sprzętu. Czy tak samo będzie z Galaxy J?

samsung-galaxy-j-teaser750x300

Wczoraj na oficjalnym kanale Youtube Samsunga pojawił się film promujący nadchodzącą prezentacje nowego modelu. Galaxy J jest reklamowany jako „Właśnie dla Ciebie”, cokolwiek miałoby to oznaczać. Wcześniejszy model, czyli Galaxy S 4 zyskał miano „Towarzysza Życia” i patrząc na jego możliwości jest w tym pewien sens.

Jeśli, uważanie obejrzymy wideo promocyjne, dostrzeżemy, że na na smartwatch’u Samsunga (Galaxy Gear) widnieje dzisiejszą data, wraz z godziną 13. Czy to oznacza, że wtedy właśnie przyjdzie nam się zapoznać z dokładnymi szczegółami specyfikacji nowego smartfona?

http://www.youtube.com/watch?v=83SZg2S1ua8

Całkiem prawdopodobne. Zastanawiające jest tylko to, dlaczego Galaxy J ma być „Właśnie dla mnie”. Czyżby producent poszedł po rozum do głowy i postanowił uraczyć klientów mocną konfiguracją przy zachowaniu rozsądnych wymiarów oraz przekątnej ekranu nie przekraczającej 4.5 cala? Obsługa urządzenia na 5 calach wcale nie jest taka wygodna, przynajmniej nie dla wszystkich. To byłby dobry krok.

Tak, więc czekamy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...