Slide

TheTankers – hit z lat 80-tych w nowej szacie

Jeśli masz miłe wspomnienia, dotyczące produkcji Battle City 1990 na NESa, to uraduje Cię wiadomość o remake’u, tego tytułu stworzonego przez polskie studio – OurGames.

Polskie studio – OurGames – zainspirowane starą grą na NESa, postanowiło zrobić jej nową wersję, podkręconą do dzisiejszych standardów. Dokładniej chodzi o Battle City 1990. TheTankers przypomina nieco znany wszystkim fanom gier wojskowych produkt – World of Tanks. Zasadnicza różnica polega na ukazaniu świata gry. W tworze polskiego studia perspektywę podziwiamy z „lotu ptaka”. Twórcy pracę nad produkcją rozpoczęli w 2010 roku.

Naszym zadaniem jest zestrzelenie wszystkich wrogich jednostek zanim one dopadną nas. Do tytułu zaimplementowano rozgrywkę dla jednego gracza z trybem Co-Op, jak również lokalny multiplayer, w którym uczestniczyć może do 6 graczy. Gra posiada wiele urozmaiceń w postaci ponad dziesięciu różnych trybów rozgrywki na stu różnych mapach. Różnorodność zadań sprawia, że TheTanks szybko nam się nie znudzi. Do tego dochodzą liczne bonusy, osiągniecia i ranking online, dzięki czemu nie tylko dobrze będziemy się przy grze bawili, ale i poczujemy satysfakcję z pełnego jej przejścia.

TheTankers przeznaczone jest na komputery osobiste, ale twórcy już pracują nad wersjami na iOS i Androida oraz implementacją multiplayera przez Internet i edytora map. Grę pobrać można stąd, a przyjemność ta kosztować nas będzie 14,50zł. Więcej informacji na temat produkcji znajdziecie tutaj.

http://www.youtube.com/watch?v=MINkxavPZuQ

Wkrótce bliżej przyjrzymy się, temu tytułowi, więc bądźcie czujni.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...