googleInOSlide

Już 8 kwietnia rusza rejestracja uczestników Google I/O 2014

Pod koniec czerwca na terenie San Francisco będzie miała miejsce konferencja Google In Out, na której to gigant z Mountain View zaprezentuje nowe produkty oraz zmiany w obecnych usługach. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu mogą wziąć udział w procesie rejestracji w dniach 8-10 kwietnia.

googleInOSlide

 

Niestety, nie każdy może pozwolić sobie na wycieczkę do USA w celach uczestnictwa w konferencji Google I/O. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży web oraz mobile. Jeśli jednak jesteście zdeterminowani i za cel stawiacie sobie obecność na wspomnianej imprezie musicie wykonać kilka kroków:

Przede wszystkim należy zalogować się na swoje konto Google + i za jego pośrednictwem przejść proces rejestracyjny, podczas którego zostaniemy poproszeni o podanie danych Google Wallet – wszystko w celach zabezpieczenia kwoty jaką prawdopodobnie zapłacimy za bilet. Dlaczego prawdopodobnie? Otóż, ilość chętnych do uczestnictwa w konferencji Google zazwyczaj przewyższał liczbę dostępnych biletów. Z tego też powodu rejestracja jest tylko pierwszym warunkiem do otrzymania biletów – drugim jest szczęście podczas losowania wspomnianych biletów.

Ceny również nie należą do najniższych. Za normalny bilet wstępu zapłacimy 900 dolarów, zaś studencka zniżka uprawnia do zakupu wejściówki za kwotę 300 dolarów.

Jeśli nie jesteście w stanie uczestniczyć w konferencji fizycznie, gorąco zachęcamy was do śledzenia streamingu z wydarzenia.

Źródła: DroidLife, AndroidCentral

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...