Symulator Kozy – nowa zapowiedź kultowej już produkcji studia Coffee Stain

Do sieci zawitał nowy zwiastun produkcji studia Coffee Stain. Mamy wrażenie, że inspiracją twórców był jeden z polskich projektów… Zgadniecie jaki?

Od czasu pojawienia się informacji o rozpoczęciu prac nad Symulatorem Kozy, mój świat już nie był taki sam. Nie mam pojęcia, w jakim szpitalu psychiatrycznym zespół Coffee Stain Studios pracuje nad swoim nowym tytułem albo co biorą jego twórcy, ale pomysł na Symulator Kozy do kategorii, tych normalnych nie należał. Sama koncepcja wcielania się w zwierzaka już była zastanawiająca, jednak dla członków Coffee Stain Studios okazało się to niewystarczające. Wspomagając się popularnością trailera jednej z gier Techlandu, postanowili wykorzystać go do promocji swojego dzieła.

Patetyczna muzyka, przebieg akcji ukazany od tyłu… Brzmi znajomo? Jeśli macie na myśli słynną zajawkę polskiego survival horroru„Dead Island” to trafiliście w dziesiątkę. Dodając do tego fakt, że gra szwedzkiego dewelopera ma się ukazać w Prima Aprilis, bez trudu da się zauważyć, iż twórcy muszą być obdarzeni sporą dawką poczucia humoru:

http://www.youtube.com/watch?v=dvWGLcdI8o8

Premiera produkcji nie należała do wydarzeń, na które czekałem z zapartym tchem. Mimo to, zamierzam z czystej ciekawości sprawdzić tytuł na własnej skórze… a Wy zaznaczyliście sobie w kalendarzu datę 1 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...