motorola-moto750x300

Już na jesieni pojawi się pierwszy Phablet od Motoroli

Jeszcze kilka miesięcy temu w sieci wrzało od informacji na temat nowego urządzenia amerykańskiego producenta – Motoroli Xplay. Następnie sprawa ucichła, lecz dziś za sprawą pewnego przecieku, znowu pojawiła się nadzieja…

motorola-moto750x300

Na łamach serwisów Weibo oraz PhoneArena opublikowano informację dotyczącą przyszłych planów wydawniczych Motoroli. Co ciekawe, nawet przejęcie firmy przez Lenovo nie zmieniło nic w kwestii pracy nad Phabletem.

Jak donoszą wiarygodne źródła, już w trzecim kwartale tego roku możemy spodziewać się 6.3-calowego urządzenia od Motoroli. Właściwie nie widzę w tym nic zaskakującego. Amerykański producent po świetnie sprzedających się modelach Moto X oraz Moto G, poczuł ochotę na zawojowanie rynku „większych” urządzeń, jakimi są Phablety.

Pozostaje jednak pytanie, na ile pozwoli sobie Lenovo w kwestii modyfikacji oprogramowania. Jak wiadomo, ostatnie Motorole pracowały pod kontrolą prawie czystego Androida, którego wzbogacono jedynie o sprawny system notyfikacji oraz obsługę głosową.

Niestety, na temat 6.3-calowego „potwora” Motoroli nie wiadomo nic więcej. Pozostaje nam czekać na oficjalną zapowiedź firmy.

Źródła: Weibo, PhoneArena

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...