Diablo 3: Reaper of Souls – już dziś przygotujcie się na nadejście Śmierci!

Do Warszawy nadciąga Śmierć… Już dziś w „Złotych Tarasach” rusza sprzedaż dodatku do Diablo 3Reaper of Souls.

Dziś swoje święto mają wszyscy fani Blizzard Entertainment, bowiem w galerii handlowej „Złote Tarasy” rusza nocna premiera dodatku do Diablo 3, o podtytule Reaper of Solus. Imprezy okolicznościowe związane z gorącym tytułem Blizzarda rozpoczęły się już od godziny 10:00. Na odwiedzających czeka sporo konkursów, w których wygrać mogą gadżety od Blizzard Entertainment, CDP.pl oraz wydawnictwa Insignis.

Oficjalna część rozpocznie się o godzinie 17:00. Gospodarzem eventu, podobnie jak to miało miejsce, w przypadku podstawowej wersji Diablo 3, będzie Michał Figurski. Od tego wydarzenia minął niecały rok. Miłośnicy „Mrocznego Władcy”, którzy przebiorą się za postaci z gry mogą liczyć na cenne łupy. W późnych godzinach wieczornych ruszy sprzedaż rozszerzenia w wersji podstawowej oraz kolekcjonerskiej.

Program imprezy prezentuje się następująco:

10.00-17.00

  • poranna rozgrzewka,
  • konkursy z nagrodami od Blizzard Entertainment,

CDP.pl oraz Wydawnictwa Insignis,

  • Mistrz Ceremonii: Zbigniew Kozłowski.

17.00-22.00

  • oficjalna część imprezy,
  • spotkanie z twórcami gry,
  • wielkie odliczanie przed startem sprzedaży,
  • Mistrz Ceremonii: Michał Figurski.

Wspomnienia po premierze Diablo 3, która miała miejsce 15 maja 2012 roku, dla niektórych osób pozostaną pewnie traumatyczne. Mało obeznanego w temacie prowadzącego pogrążyły pytania, które musiał zadawać uczestnikom, a wskazówki przez niego posiadane na kartkach, bardziej mu przeszkadzały, niż pomagały, mała ilość egzemplarzy gry przeznaczona na sprzedaż, „wyprasowane” osoby stojące w kolejce po upragniony tytuł oraz problemy z przeciążonymi serwerami, gdzie dopiero na drugi dzień grono „szczęśliwców”, którym udało się przeżyć premierę zdołało uruchomić Diablo 3 sprawiły, iż impreza była szeroko komentowana na wielu forach . Niestety dla organizatorów na niekorzyść…

http://www.youtube.com/watch?v=o9WgqDmFPMk

Czy na podobne przeżycia mogą liczyć uczestnicy dzisiejszych wydarzeń? Mamy nadzieję, że organizatorzy wyciągnęli odpowiednie wnioski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...