Diablo 3: Reaper of Souls – już dziś przygotujcie się na nadejście Śmierci!

Do Warszawy nadciąga Śmierć… Już dziś w „Złotych Tarasach” rusza sprzedaż dodatku do Diablo 3Reaper of Souls.

Dziś swoje święto mają wszyscy fani Blizzard Entertainment, bowiem w galerii handlowej „Złote Tarasy” rusza nocna premiera dodatku do Diablo 3, o podtytule Reaper of Solus. Imprezy okolicznościowe związane z gorącym tytułem Blizzarda rozpoczęły się już od godziny 10:00. Na odwiedzających czeka sporo konkursów, w których wygrać mogą gadżety od Blizzard Entertainment, CDP.pl oraz wydawnictwa Insignis.

Oficjalna część rozpocznie się o godzinie 17:00. Gospodarzem eventu, podobnie jak to miało miejsce, w przypadku podstawowej wersji Diablo 3, będzie Michał Figurski. Od tego wydarzenia minął niecały rok. Miłośnicy „Mrocznego Władcy”, którzy przebiorą się za postaci z gry mogą liczyć na cenne łupy. W późnych godzinach wieczornych ruszy sprzedaż rozszerzenia w wersji podstawowej oraz kolekcjonerskiej.

Program imprezy prezentuje się następująco:

10.00-17.00

  • poranna rozgrzewka,
  • konkursy z nagrodami od Blizzard Entertainment,

CDP.pl oraz Wydawnictwa Insignis,

  • Mistrz Ceremonii: Zbigniew Kozłowski.

17.00-22.00

  • oficjalna część imprezy,
  • spotkanie z twórcami gry,
  • wielkie odliczanie przed startem sprzedaży,
  • Mistrz Ceremonii: Michał Figurski.

Wspomnienia po premierze Diablo 3, która miała miejsce 15 maja 2012 roku, dla niektórych osób pozostaną pewnie traumatyczne. Mało obeznanego w temacie prowadzącego pogrążyły pytania, które musiał zadawać uczestnikom, a wskazówki przez niego posiadane na kartkach, bardziej mu przeszkadzały, niż pomagały, mała ilość egzemplarzy gry przeznaczona na sprzedaż, „wyprasowane” osoby stojące w kolejce po upragniony tytuł oraz problemy z przeciążonymi serwerami, gdzie dopiero na drugi dzień grono „szczęśliwców”, którym udało się przeżyć premierę zdołało uruchomić Diablo 3 sprawiły, iż impreza była szeroko komentowana na wielu forach . Niestety dla organizatorów na niekorzyść…

http://www.youtube.com/watch?v=o9WgqDmFPMk

Czy na podobne przeżycia mogą liczyć uczestnicy dzisiejszych wydarzeń? Mamy nadzieję, że organizatorzy wyciągnęli odpowiednie wnioski.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...