You are here
Karty upominkowe Apple dostępne w Polsce artykuły News 

Karty upominkowe Apple dostępne w Polsce

Karty upominkowe do usług stają się coraz popularniejsze. Widać to szczególnie w centrach handlowych punktach sprzedaży pracy, gdzie zajdziemy bony prezentowe do usług takich jak Spotify, Google Play czy Netflix. Coraz większa liczba firm stawia na dystrybucje fizycznych kart, jednak na polskim podwórku w dalszym ciągu obserwowaliśmy istotne braki. Sytuacja zmieniła się w ostatnich tygodniach, w których Apple zdecydowało się wprowadzić do naszego kraju swoje karty upominkowe.

Karty upominkowe

Zgadza się — koniec z kupowaniem kart online. Teraz chcąc obdarować znajomego upominkiem w postaci środków do wykorzystania w sklepie z aplikacjami dla systemów Apple, wystarczy udać się do sklepów sieci Cortland, Empik, iDream, Komputronik, Auchan lub Media Expert.

Karty upominkowe dostępne w Polsce

Karty upominkowe o nominałach 50, 100 oraz 150 PLN zaczęły pojawiać się w sklepach już wcześniej, jednak oficjalna informacja dotycząca ich dostępności wypłynęła dopiero teraz. Fakt możliwości nabycia wspomnianego upominku ucieszy przede wszystkim ludzi młodych. Nastolatkowie podobnie jak ich nieco starsi znajomi zamiast typowych prezentów często obdarowują się właśnie kartami upominkowymi do popularnych usług sieciowych. Ba — sam wielokrotnie wybierałem Gift Card na prezent dla znajomego, a nawet siostrzeńca. Znak czasów? Owszem, ale nie widzę w tym niczego złego.

Nie każdy chce podpinać swoją kartę kredytową lub płatniczą do konta Apple. Rozwiązanie w postaci tytułowego rozwiązania wydaje się wiec lekarstwem na wspomniany problem. Karty nie są niestety dostępne we wszystkich sklepach, ale jest to raczej etap przejściowy. Dajmy sieciom czas na dostosowanie się do nowych warunków.

Źródło: Twitter, Apple

Related posts

Leave a Comment