„Karuzela Rabatów” – Techland rozdaje kody z okazji 20 tys. fanów na Facebooku

Wydawnictwo Techland z okazji uzbierania na facebookowym FanPage’u 20 tysięcy fanów zorganizowało akcję promocyjną „Karuzela Rabatów”.

Kody rabatowe aktywne są do jutra (7 czerwca) do godziny 9:00. Osobom, które planują w tym okresie zakupy na platformie BoxOffStore, polecamy skorzystanie z akcji promocyjnej, ponieważ jest szansa, że traficie na obniżkę produktu, który akurat planowaliście nabyć.

Dosyć ciekawym posunięciem autorów aplikacji konkursowej jest fakt, że dopiero po aktywacji kodu dowiadujemy się jaki i na co zdobyliśmy rabat. Czy to dobre, czy złe rozwiązanie do oceny pozostawiamy wam.

„Karuzelę Rabatów uruchomiliśmy z okazji naszego święta. W niespełna półtora roku nasz fanpage Techland Wydawnictwo skupił okrągłą liczbę 20 tysięcy fanów, stając się przy tym bardzo istotnym dla nas narzędziem komunikacji. Zgodnie z deklaracją składaną w momencie zakładania społeczności – naszym priorytetem było być blisko fanów. Z dumą możemy powiedzieć, że metoda się sprawdziła i nasi fani tworzą razem z nami rzeczywistość Wydawnictwa Techland.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Instrukcja Obsługi

Aby skorzystać z rabatów, trzeba dodać aplikację konkursową do swojego konta na Facebooku, po czym wylosować kupon rabatowy i liczyć na szczęście, że trafimy akurat na produkt, którym jesteśmy zainteresowani. Następnie po rejestracji/zalogowaniu się na platformie BoxOffStore, w zakładce „Masz kod” wpisujemy wygrany ciąg znaków i cieszymy się tańszą wersją wylosowanego artykułu. W promocji skorzystać można z upustów sięgających nawet do 85%.

Apkę znajdziecie pod tym adresem. Więcej informacji o promocji szukajcie na BoxOffStore oraz FanPage’u platformy Techlandu.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...