KeyMe – kopiowanie kluczy jeszcze nie było tak proste

Masz problem z gubieniem kluczy? Twój koszmar właśnie się skończył! Prosta aplikacja na iOS, dzięki której w łatwy i przyjemny sposób dorobisz zagubiony lub uszkodzony klucz.

Za sprawą KeyMe, możesz sfotografować, zeskanować do cyfrowej postaci , a następnie umieścić w odpowiednim diagramie każdy klucz, jaki Ci się wymarzy. Jeśli zdarzy Ci się nieszczęście, w postaci zagubienia kluczy np. do mieszkania lub biura, wystarczy udać się do punktu dorabiania kluczy i na podstawie danych zapisanych w aplikacji odtworzyć utracony przedmiot.

Dane kluczy zapisywane są w chmurze i choć sam proces zapisywania jest darmowy, to już za dostęp do nich musimy zapłacić 10 dolarów. Jeśli jednak zadamy sobie trud i przeanalizujemy koszty wezwania ekipy do awaryjnego otwierania zamków, to zauważymy, że inwestycja powinna zwrócić się z nawiązką.

Klucz w postaci cyfrowej kopii przesłać możemy dowolnej osobie, co bywa przydatne, gdy jesteśmy poza miastem, a chcemy na przykład przenocować, w swoim mieszkaniu znajomych. Przygotować się, też należy na ewentualną kradzież lub zagubienie samego telefonu. Jeśli jednak w porę zareagujemy, to nasze domy i samochody pozostaną bezpieczne.

Aplikacja dostępna jest na iOS. Trwają jednak prace  nad wersją przeznaczoną na urządzenia z systemem Android.

W KeyMe zaopatrzyć się możemy w internetowym sklepie Apple’a

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...