Stwórz swoją aplikację na Windows Phone

Chcesz stworzyć aplikację na smartfony, a nie umiesz programować? Bez obaw. Z pomocą przyjdzie Ci Windows Phone App Studio.

Microsoft uruchomił usługę, która pozwala na intuicyjne tworzenie aplikacji na urządzenia oparte na systemie Windows Mobile. App Studio mimo, że dostępne jest na razie w wersji beta już teraz pozwala użytkownikom nie mającym pojęcia o programowaniu na kreowanie aplikacji. Zestaw schematów zawarty w programie pozwala w przyjazny sposób łączyć i przekształcać dostępne elementy, w działające aplikacje.

Aplikacja działa przez przeglądarkę internetową, a sporządzone przez nas programy za darmo, możemy zainstalować na własnych smartfonach. Jeśli chcesz jednak zająć się tym na szerszą skalę i w oficjalnym sklepie Windows Phone publikować utworzone przez siebie materiały, przygotuj się na opłatę w wysokości 19 dolarów.

Należy się jednak spieszyć z zakładaniem konta deweloperskiego, wymaganego w przypadku gdy chcemy wstawiać do sklepu swoje aplikacje, ponieważ aktualnie trwa na nie letnia promocja. Najważniejszym pytaniem, które musimy sobie, w tym momencie zadać, jest to czy zamieszczane w serwisie aplikacje będą w ogóle komuś przydatne. Jednak z osądem musimy jeszcze trochę poczekać.

http://www.youtube.com/watch?v=v1P8Auyy6jw

Wszystkich obecnych i przyszłych programistów zapraszamy pod ten adres.

 

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...