Kholat debiutancki projekt IMGN.PRO z nową datą premiery!

Studio IMGN.PRO ogłosiło, iż „Kholat” – gra eksploracyjna z elementami horroru zadebiutuje na rynku nieco później niż przewidywano na początku.

Fabuła gry przedstawia historię dziewiątki rosyjskich studentów, którzy zginęli w tajemniczych okolicznościach w północnej części Uralu, na zboczu góry Kholat Syakhl. Zdarzenie kojarzone jest jako Incydent na Przełęczy Diatłowa. Należy zwrócić uwagę na dość ciekawy fakt, iż twórcom udało namówić do współpracy znanego brytyjskiego aktora Seana Beana, który wcieli się w rolę narratora.

Łukasz Kubiak reprezentujący studio IMGN.PRO z przesunięcia premiery tytułu tłumaczy się następująco:

„Nasza decyzja o przesunięciu premiery „Kholat” wynika z szacunku, jakim darzymy graczy, dlatego nie mogliśmy pozwolić sobie na dostarczenie gry niedoszlifowanej w jakimkolwiek wymiarze. Jako niezależne studio dysponujemy komfortem, który daje nam możliwość podjęcia takich działań, bez względu na zewnętrzną presję wydawniczą (…) Aktualnie „Kholat” jest już niemal ukończony, a dodatkowy uzyskany czas zostanie poświęcony na testy, optymalizację oraz eliminację błędów”.

Jak możemy wywnioskować z powyższej wypowiedzi decyzja o zmianie daty premiery podyktowana została chęcią poprawy niektórych elementów produkcji. Dobra wiadomość jest taka, iż termin debiutu rynkowego gry jest ostateczny i nie powinien już więcej ulec zmianom. Do wglądu załączam kilka najświeższych screenów:

 Więcej o projekcie „Kholat” dowiecie się z naszych wcześniejszych publikacji oraz odwiedzając poniższe adresy:

Gra pojawić się ma 10 czerwca na komputery klasy PC oraz Mac.

Źródło: IMGN.PRO

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...