brand 750x300 1

Kto chce dotknąć Samsunga Galaxy S6?

Jeżeli macie ochotę, a z pewnością macie, możecie już jutro wziąć w swoje ręce nowego Samsunga Galaxy S6. Okazja to nie byle jaka, bo do wejście urządzenia na rynek zostało jeszcze trochę czasu.

 
brand 750x300 1
 
Zanim najbardziej wyczekiwany smartfon trafi w ręce pierwszych klientów, przyjdzie im poczekać jeszcze pół miesiąca. Ci najbardziej niecierpliwi 1 kwietnia powinni udać się do salonów Brand Store. Te rozsiane po całej Polsce miejsca przyciągnę prawdopodobnie setki fanów, którzy będą chcieli wziąć do ręki Samsunga Galaxy S6.
Nie potrzeba żadnych zapisów, wystarczy przyjść do Brand Store i liczyć na to, że kolejka nie będzie za długa. Skąd pomysł na przedpremierowe pokazanie smarftonów? Wszystko przez niecierpliwych klientów. „Dlatego też specjalnie dla nich organizujemy teraz pokazy przedpremierowe. Zainteresowane osoby będą mogły zobaczyć, a przede wszystkim własnoręcznie przetestować urządzenie w każdym z naszych salonów Samsung Brand Store”, tak powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsunga.
 
brand 750x300 2
To nie koniec prezentów od koreańskiego giganta. Tydzień później, czyli 8 kwietnia, w tych samych salonach będą odbywały się specjalistyczne szkolenia. Wystarczy pojawić się na miejscu o godzinie 18. Możliwości, które Samsung Galaxy S6 ma w sobie, są ogromne. Szkolenie powinno pomóc tym, którzy chcą wycisnąć z urządzenia jak najwięcej. W razie pytań, na miejscu będą szkoleniowcy udzielający pomocy. Dla przybyłych mają być także niespodzianki. Warto więc poświęcić chwilę czasu i przejść się do Brand Store, takie okazje nie zdarzają się codziennie.
Samsung Galaxy S6 i jego premiera była najważniejszym wydarzeniem tegorocznych targów w Barcelonie. Na prelekcji pojawiły się tłumy, a sam streaming śledził cały świat. Samsung doskonale podgrzewał atmosferę przed premierą, a po niej, cały czas trzyma poziom. Wprawdzie ceny Galaxy S6 nie wyglądają zachęcająco, ale po cichu liczymy na to, że niedługo się to zmieni. Mimo wszystko, zobaczenie i pobawienie się smartfonem lub wzięcie udziału w specjalistycznym szkoleniu to ciekawa okazja.
Źródło: Samsung
Fot: jw., Samsung

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...