gears2 750x300 1

[CES2016] Klasyczny Samsung Gear S2 w nowej odsłonie

Samsung nie zwalnia narzuconego sobie tempa i z początkiem roku wprowadza nowe produkty. Tym razem klienci dostaną ulepszoną wersję smartwatcha Gear S2, który już w dniu swojej premiery przyciągał wzrok użytkowników z całego świata.

 
gears2 750x300 1
Produkty waerable stały się już codziennością, od której nie sposób uciec. Nie ma, więc nic dziwnego w tym, że Samsung rozszerza swoją ofertę smartwatchy, a już szczególnie tej serii, która może zapewnić mu nie lada sukces. Gear S2 od samego początku swojej bytności na rynku podnosił poprzeczkę. Wspomina o tym Younghee Lee, odpowiedzialny w firmie za marketing, mówiąc: „W 2015 roku wprowadziliśmy na rynek smartwatch Gear S2, który wyznaczył nowy standard w kategorii inteligentnych urządzeń ubieralnych. Wiązało się to z przełamaniem wielu różnych barier”. I trudno nie przyznać mu racji.
Nowe modele to przede wszystkim zmieniona koperta, która daje użytkownikowi poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Dlaczego? Ponieważ już same nazwy sugerują, że mamy do czynienia z produktem z wyższej półki. 18 K Rose Gold i Platinum wyglądają przepięknie. Samsung Gear 2S Classic do tej pory dostępny był jedynie w kolorze czarnym. Zmieni się to już od lutego, gdy w sprzedaży pojawią się wspomniane wyżej wersje.
 
http://www.youtube.com/watch?v=ROqeUhIuncU
 
Wśród producentów, wielu zdecydowało się na wprowadzenie koloru Rose Gold, ale w przypadku Samsunga, odcień nie razi w oczy. Jest odpowiednio stonowany i nie wpada przy tym w róż, a to z pewnością ucieszy wielu klientów. Co jeszcze czeka na użytkowników? Będą to nowe tarcze, które zostały zaprojektowane przez najlepszych projektantów, a znajdziemy tam m.in. wizerunki Fistaszków (Peanuts). Dodatkowo paski do zegarków wykonane zostaną z prawdziwej skóry. Rose Gold dostanie Ivory Genuine Leather Band, a Platinum Black Genuine Leather Band.
Oczywiście cały czas pojawiają się nowe aktualizację, które czynią z Gear S2 coraz użyteczniejszy gadżet. Cieszy, że Samsung nie odpuszcza i kontynuuje dobrą pasę smartwatcha.
Źródło: Samsung
Fot: jw.
_____________________
Rozbudowany dział smartwatchy znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...