Kodak i smartfony? Czemu nie…

Okazuje się, że znana wszystkim marka działająca na rynku „Foto” wcale nie zamierza się poddawać. Już podczas nadchodzących targów CES 2015 w Las Vegas zobaczymy pierwszy smartfon z logo Kodaka na obudowie.

2000px-Kodak logo 1987.svg-1-e1325292125324

Jeszcze w 2012 roku nad koncernem wisiało widmo bankructwa, co oznaczało, że prawdopodobnie nie zobaczymy już aparatów tej amerykańskiej firmy. Stało się jednak inaczej – Kodak zdołał spłacić długi, choć pozbył się przy tym części patentów. Cóż, nie sposób podnieść się na nogi, nie ponosząc żadnych ofiar.

Po „chudych” latach zazwyczaj nadchodzą te tłuste. Czy w przypadku Kodaka będzie podobnie? Zważając na plany wydania nowego smartfona, a może nawet kilku, istnieje duża szansa na rynkowy sukces. Oczywiście pod warunkiem, że firma postawi na fotograficzne aspekty urządzeń – w końcu na tym zna się najlepiej.

Niestety, na chwilę obecną poza obietnicami na temat nadchodzących urządzeń nie wiadomo prawie nic. Właściwie pewne jest tylko to, że będą pracowały pod kontrolą najpopularniejszego mobilnego systemu operacyjnego, czyli Androida.

Źródło

Foto

One Comment

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...