Kolejna odsłona Deus Ex w produkcji?

Szef Eidos Montreal – David Anfossi potwierdził prace nad kolejną częścią Deus Ex. Tytuł pojawić się ma na PC i konsole nowej generacji.

– Jestem niezwykle podekscytowany mogąc podzielić się z Wami informacją, że pracujemy nad ambitnym pomysłem zwanym Deus Ex Universe – ogłosił na blogu Eidos Montreal David Anfossi, szef kanadyjskiego studia. – Pomysł jest taki, by stworzyć trwały, rozbudowywany i połączony świat, budowany z myślą o całej generacji gier – wyjawił.

Kanadyjski odział studia Eidos Interactive rozpoczął już prace nad pierwszym rozdziałem Deux Ex Universe, którym ma być nowa części serii, wydana na PC i konsole nowej generacji.

– Chcemy dostarczać istotną zawartość, która rozbudowywałaby uniwersum regularnie; chcemy stworzyć głęboką sieć konspiracji, która będzie się rozpościerać na kilka gier, kreując doświadczenia głębsze i bogatsze niż kiedykolwiek. Deus Ex Universe będzie istniało dzięki grom na pecety i konsole, ale także dodatkowym produktom spod znaku Deux Ex na tabletach, smartfonach, w książkach, powieściach graficznych itp. – wylicza Anfossi.

Oprócz platform docelowych, na jakie zmierza gra oraz informacji o twórcach, którzy nad nową odsłoną pracują nic o produkcji nie wiemy. Jeśli chcecie przetestować, w jakim kierunku może pójść nowy Deus Ex, to powinniście zainteresować się reżyserską edycją Deus Ex: Bunt Ludzkości, która zadebiutuje na rynku 25 października na PC, Xboxie 360, PlayStation 3 oraz Wii U.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...