Kolejne opóźnienie Mighty No. 9

Zapowiadana pierwotnie na kwiecień 2015 crowdfundingowa gra Mighty No. 9 ukaże się wiosną 2016. A przynajmniej tak zapowiadają jej twórcy…

Kolejne opóźnienie spowodowane jest błędami w trybie online. Zdaniem Keijiego Inafune, CEO studia Comcept, problemy z premierą gry wynikają z faktu, że będzie ona dostępna na wiele platform. Dodatkowo silnikiem produkcji jest Unreal Engine 3, który nie jest już aktualizowany – jest już bowiem jego najnowsza, czwarta wersja.

Gra, która przypomina lubianego przez wielu graczy Mega Mana, spodoba się fanom androida, a dodatkowo przyciągnie do serii nowych graczy. Przypomnijmy, że Keiji Inafune wraz z Akirą Kitamurą – twórcą Mega Mana – wymyślił wygląd tej postaci.

Miejmy nadzieję, że Mighty No. 9 ukaże się wiosną i nic nie stanie na przeszkodzie, by można się nią było w końcu cieszyć. Jeśli jesteś miłośnikiem niebieskiego androida, to sięgniesz po tę grę, a jeśli jeszcze nim nie jesteś, to z pewnością się nim staniesz. Ile było satysfakcji w przejściu którejkolwiek części serii wie tylko ten, kto spędził z tą platformówką wiele godzin. 

 

Źródło: Mighty No. 9

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...