PES samsung tv2

Kolejne partnerstwo na rynku. Skorzystają posiadacze Pro Evolution Soccer 2015

Konami Digital, japoński producent oraz wydawca gier komputerowych, ogłosił nawiązanie współpracy z firmą Samsung. Kooperacja nastąpi w ramach prac nad popularnym wśród piłkarskich gier video Pro Evolution Soccer 2015.

PES samsung tv2

Konami szczyci się, że w grze możliwe będzie ustawienie tak zwanego „widoku z trybun”, w którym specjalna praca kamer zwiększy atrakcyjność rozgrywki. Najnowsze telewizory Curved UHD marki Samsung mają potęgować to wrażenie.

Tryb „widoku z trybun” ma nadać akcjom dziejącym się na boisku wyrazistości. Będzie można go ustawić na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach PC działających pod systemem Windows. Aktualizację nadającą tytułowi smaczku będzie można pobrać już w niebawem — w grudniu.

PESSamsung Partnership

Pro Evolution Soccer 2015 to najlepszy tytuł piłkarski względem tego, co widzimy z perspektywy murawy. Nie bez kozery mottem gry jest Boisko jest nasze. Głównym zamysłem Konami przy tworzeniu gry było odtworzenie napięcia oraz niezwykłych emocji towarzyszących rywalizacji. Efekt jest naprawdę imponujący — precyzyjne elementy sterowania czy nieograniczony wręcz zakres możliwości pozwalają sprawować nam pełną kontrolę nad preferowanym stylem rozgrywki. Dbałość o najdrobniejsze detale widoczna jest w  takich elementach gry jak podanie, strzał czy bieg z piłką.

Konami w porozumieniu z Samsungiem przygotowało film promujący PES 2015 z udziałem Mario Goetzego, gwiazdora Bayernu Monachium i reprezentacji Niemiec, który jest równocześnie twarzą gry. Nagranie obejrzeć można na oficjalnym kanale PES w serwisie Youtube (źródło).

Co firmy mówią o swojej współpracy?

Cieszymy się z bliskiej współpracy z firmą KONAMI i nie możemy się doczekać tworzenia specjalnych elementów gry, które pokażą prawdziwą moc naszej gamy telewizorów Curved UHD — powiedział Stephen Taylo z Samsung Europe. Gra PES 2015 prezentuje się niesamowicie na naszym telewizorze Curved UHD, a prowadzona w świecie gry rozgrywka do złudzenia przypomina to, co dzieje się na prawdziwym stadionie piłkarskim.

PES 2015 to gra o niezwykłych walorach wizualnych, zasługująca na jak najlepsze warunki do gry — skomentował Shinji Hirano, prezes Konami Digital Entertainment B.V. — Gama telewizorów Curved UHD marki Samsung została stworzona, by zapewniać porywające emocje, a specjalna opcja „Widok z trybun”, którą oferujemy podkreśla niezwykłą rozdzielczość obrazu i jej niesamowite podobieństwo do prawdziwej rozgrywki piłkarskiej.

PES 2015 dostępna jest obecnie na konsolach PlayStation®4 i Xbox One. Możemy ją też pobrać PlayStation®3, Xbox 360 Microsoft i komputer PC.

źródło:

Youtube

Uk-blog.konami-europe.com

Samsungmedia.pl

Wprost.pl

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...