Nexusseq

Kolejne rendery Motoroli Nexus oraz film promujący Androida L – prezentacja lada chwila

Prawdopodobnie już dziś zostanie upubliczniona nadchodząca wersja mobilnego systemu od Google, co z kolei wiąże się bezpośrednio z prezentacją kolejnego urządzenia z serii Nexus. Gigant z Mountain View postanowił podgrzać atmosferę krótkim filmem, zaś znany wszystkim @evleaks umieścił na Twitterze grafikę prezentującą Nexusa 6.

http://www.youtube.com/watch?v=AlEE3hXJe5o

Zacznijmy od filmu, na którym możemy podziwiać „Casting” do nowej wersji Androida. Pomysł w mojej ocenie jest przezabawny i przypomina, że już za chwilę Google udostępni użytkownikom swój kolejny OS. Nazwa nie została jednak zdradzona – przynajmniej nikt nie wymówił jej wprost.

Jeśli przyjrzeć się uważniej nagraniu możemy zaobserwować, że brakowało na nim tylko jednej „łakoci” – mowa o lizaku (lollipop).

Dobrze, mamy już nazwę, ale co z wyglądem oraz numeracją?

Dzięki użytkownikowi Twittera Evanowi Blass’owi, jeszcze do niedawna znanemu jako @evleaks (niezawodne źródło przecieków) możemy podziwiać render prezentujący Nexusa 6. Z tejże grafiki dowiadujemy się również o tym, że nowe urządzenie będzie pracować pod kontrolą Androida w wersji 5.0.

Nexusseq

Atmosfera podgrzana? Według nas tak i z niecierpliwością czekamy na kolejne wiadomości dotyczące nowości w ekosystemie Google.

Źródła: Twitter, DroidLife, AndroidPolice

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...