trainsim2

Maszyniści! W drogę!

Marzyliście kiedyś o prowadzaniu maszyny ważącej ponad sto ton, przy prędkościach zbliżających się do 200 km/h? A może zastanawialiście się, jak to jest być odpowiedzialnym za bezpieczny transport setek ludzi bądź cennych towarów wartych miliony dolarów?

trainsim2

Tak, mówię o niezbyt popularnym ostatnimi czasy zawodzie maszynisty. Pracę „kierowcy” pociągu przybliży wam nowa produkcja studia Dovetail Games zatytułowana Train Simulator 2015. Z pewnością większość z was pomyśli: fajnie, ale nie prowadziłem nigdy pociągu i nie mam pojęcia, jak to się robi, a symulatory tego typu zwykle wymagają dość szczegółowej wiedzy. Jeżeli tak się stało, odpowiadam: nie, w tym przypadku. Autorzy założyli bowiem, iż w tę grę mogą grać wszyscy, załączyli wiec obszerny samouczek nazwany dumnie „Akademią”. Dowiemy się z niej wszystkiego, co potrzebne, aby szybko i bezpiecznie poruszać się koleją.

img30551

W podstawowej wersji gry będziemy mogli pojeździć trzynastoma szczegółowo odwzorowanymi pociągami, na czterech trasach. Do wykonania będziemy mieli aż 75 scenariuszy, w których poznamy specyfikę pracy maszynisty kolejowego. Nie myślcie, że to już wszystko. W grze zawarty jest również edytor tras oraz scenariuszy, ponadto dzięki dystrybucji, także poprzez steama, będziecie mieli dostęp do teoretycznie nieograniczonej liczby nowych misji tworzonych na bieżąco przez fanów tytułu.

http://www.youtube.com/watch?v=3wn4Pl2-9vI

Źródło: Techland 

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...