Samsung-Galaxy-A81

Kolejny Samsung z serii Galaxy A

Samsung jakiś czas temu urozmaicił gamę swoich smartfonów o kolejną rodzinę – Galaxy A. Są to urządzenie charakteryzujące się dobrą, jak nie bardzo dobrą specyfikacją techniczną, a przede wszystkim elegancką metalową obudową. Seria niebawem się powiększy o kolejny model – A 8.

Samsung-Galaxy-A81

Galaxy A8 to kolejny już model z rodziny Galaxy A. Można powiedzieć, że jest ulepszonym Galaxy A7. Najprawdopodobniej będzie wyposażony w ekran o przekątnej 5,5” Super AMLOED z rozdzielczością FullHD 1080 x 1920, ale w internecie można też znaleźć źródła, które mówią o 5,7-calowym wyświetlaczu. Sercem nowego A będzie 8-rdzeniowy Snapdragon 615, który wraz z 2 GB pamięci operacyjnej odpowiada za efektywną pracę telefonu. Użytkownicy dostaną 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można będzie zapełnić, robiąc zdjęcia dwoma aparatami. Głównym o matrycy 16-megapikseli oraz przednim do selfie z 5-megapikselami. Smartfon ma obsługiwać łącze LTE, NFC, Bluetooth w wersji 4.0. Zasilany będzie baterią o pojemności 3050 mAh, która pozwoli na długie korzystanie z Samsunga bez konieczności ładowania. Całość zamknięto w cienkiej, mającej zaledwie 5,9 mm grubości, nierozbieralnej obudowie. A8 będzie pracował pod kontrolą najnowszego Androida Lollipop 5.1. W sieci są niepotwierdzone informacje o skanerze biometrycznym zamontowanym w przycisku „home”.

Słuchawki z serii Galaxy A są ciekawą alternatywą dla flagowych telefonów Samsunga. W niższej cenie otrzymujemy bardzo dobrą specyfikację oraz nowoczesny design. Nowy A8 na papierze prezentuje się interesująco i myślę, że w rzeczywistości będzie podobnie. Początkowo smartfon trafi do Chin, a później do Azji i Europy. Kiedy? – tego jeszcze nie wiadomo. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać.

źródło: gsmarena

 __________________________

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą telefonów Samsunga pod tym adresem oraz do polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...