Kolejny Samsung z serii Galaxy A

Samsung jakiś czas temu urozmaicił gamę swoich smartfonów o kolejną rodzinę – Galaxy A. Są to urządzenie charakteryzujące się dobrą, jak nie bardzo dobrą specyfikacją techniczną, a przede wszystkim elegancką metalową obudową. Seria niebawem się powiększy o kolejny model – A 8.

Samsung-Galaxy-A81

Galaxy A8 to kolejny już model z rodziny Galaxy A. Można powiedzieć, że jest ulepszonym Galaxy A7. Najprawdopodobniej będzie wyposażony w ekran o przekątnej 5,5” Super AMLOED z rozdzielczością FullHD 1080 x 1920, ale w internecie można też znaleźć źródła, które mówią o 5,7-calowym wyświetlaczu. Sercem nowego A będzie 8-rdzeniowy Snapdragon 615, który wraz z 2 GB pamięci operacyjnej odpowiada za efektywną pracę telefonu. Użytkownicy dostaną 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można będzie zapełnić, robiąc zdjęcia dwoma aparatami. Głównym o matrycy 16-megapikseli oraz przednim do selfie z 5-megapikselami. Smartfon ma obsługiwać łącze LTE, NFC, Bluetooth w wersji 4.0. Zasilany będzie baterią o pojemności 3050 mAh, która pozwoli na długie korzystanie z Samsunga bez konieczności ładowania. Całość zamknięto w cienkiej, mającej zaledwie 5,9 mm grubości, nierozbieralnej obudowie. A8 będzie pracował pod kontrolą najnowszego Androida Lollipop 5.1. W sieci są niepotwierdzone informacje o skanerze biometrycznym zamontowanym w przycisku „home”.

Słuchawki z serii Galaxy A są ciekawą alternatywą dla flagowych telefonów Samsunga. W niższej cenie otrzymujemy bardzo dobrą specyfikację oraz nowoczesny design. Nowy A8 na papierze prezentuje się interesująco i myślę, że w rzeczywistości będzie podobnie. Początkowo smartfon trafi do Chin, a później do Azji i Europy. Kiedy? – tego jeszcze nie wiadomo. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać.

źródło: gsmarena

 __________________________

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą telefonów Samsunga pod tym adresem oraz do polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...