krugerdrive3

Kolejny „twardziel” na rynku

Smartfony nie słyną ze swojej wytrzymałości. Owszem, producenci stosują już wodoodporne obudowy we flagowych modelach, jednak nie są one wystarczająco odporne na upadki. Dlatego też coraz częściej powstają naprawdę twarde urządzenia i jednym z nich jest Kruger&Matz DRIVE 3.

krugerdrive3

DRIVE 3 jest smartfonem wykonanym z bardzo trwałej obudowy składającej się z metalowych elementów. Upadki z dużych wysokości nie są mu straszne. Może przebywać w wodzie na głębokości 1m do 30 minut, tak więc nie musimy się martwić, kiedy upadnie w kałużę czy nawet gdy wypadnie z dłoni na brzegu jeziora. Twarda obudowa jest niewątpliwą zaletą tego urządzenia, jednak aparat od środka też nie wygląda źle. Posiada 5-calowy ekran o rozdzielczości HD 720 x 1280 piksela, który zabezpieczono szkłem Dragontrail. DRIVE 3 jest napędzany 4-rdzeniowym procesorem Snapdragon 400, taktownym zegarem 1,2 GHz wraz z 1GB pamięci operacyjnej. Użytkownicy dostają 8GB dysku na dane, który można rozbudować kartami pamięci microSD o kolejne 32 GB. Smartfon został wyposażony w dwa aparaty, główny o matrycy 8-megapikseli oraz przedni z 2 megapikselami. Telefon pracuje pod kontrolą Androida KitKat 4.4. Za zasilanie urządzenia odpowiedzialna jest ogromna wręcz bateria o pojemności 4050 mAh.

DRIVE 3 jest przeznaczony dla ludzi pracujących w trudnych warunkach lub w pełni korzystających z życia. Ludzi, którzy lubią wyprawy na łono natury. Specyfikacja urządzenia nie powala na kolana, jednak jego wytrzymałość zasługuje na pochwałę. Podczas wojaży zrobimy zdjęcia 8-megapikselowym aparatem, a jeśli zabłądzimy i będziemy mieli problem z zasięgiem, uratuje nas wbudowany e-kompas. Dzięki potężnemu akumulatorowi nie musimy się martwić, że w najmniej oczekiwanym momencie zabraknie nam zasilania. Kruger&Matz zrobił bardzo ciekawy produkt, ale przesadził z ceną. Około 1000 zł to zdecydowanie za dużo jak za taki smartfon.

źródło: informacja prasowa

____________________

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą telefonów Kruger&Matz pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Dodaj komentarz

137 More posts in mobile category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...