You are here
Kolorowe słuchawki AirPods Pro jeszcze tej jesieni artykuły News 

Kolorowe słuchawki AirPods Pro jeszcze tej jesieni

Jeśli doniesienia chińskiego Economic Daily News potwierdzą się, niebawem portfolio Apple wzbogacą nowe słuchawki. AirPods Pro, bo o nie chodzi, wystąpią nawet w ośmiu wersjach kolorystycznych nawiązujących do tegorocznych iPhone’ów.

AirPods 3
fot. Tim Cook — Twitter

Przeciekom dotyczącym nadchodzącego akcesorium ze stajni Apple nie ma końca. Tym razem doniesienia serwuje nam chiński Economic Daily News, który twierdzi, iż AirPods Protrafią na rynek jeszcze tej jesieni. O ile sama premiera urządzenia nie będzie stanowić zaskoczenia, o tyle mnogość wersji kolorystycznych — owszem.

AirPods Pro w ośmiu kolorach

Pamiętam pierwsze tygodnie, a nawet miesiące po premierze słuchawek Apple AirPods. Na akcesorium padła fala krytyki, śmiechu, a nawet hejtu. Nie było to oczywiście zaskoczeniem. W końcu malkontenci negujący urządzenia oraz usługi Apple stanowią nieodłączny element krajobrazu „Sadu”. Sęk w tym, że „oczerniane” słuchawki okazały się nieprzyzwoitym hitem komercyjnym. Nic więc dziwnego w tym, że klienci czekają na pojawienie się kolejnej już generacji akcesorium.

Zakładając, że doniesienia są prawdziwe, na rynek zmierzają już AirPods Pro. Nowy model to nie tylko nowe możliwości. To również potężna zmiana wizualna. Uściślając — zmiana kolorystyki. W grę wchodzi aż osiem różnych wersji kolorystycznych. Zobaczymy więc nie tylko białe, jak dotychczas modele. Ba, Apple nie ograniczy się nawet do dodania czarnego wariantu.

Firma ewidentnie otwiera się na „nowe” i jak sądzę, wyjdzie jej to na dobre. Mimo że AirPods są świetnymi i cenionymi przez użytkowników słuchawkami, nie każdemu musi odpowiadać ich biała wersja kolorystyczna. Możliwość wyboru może sprawić, iż popularne akcesorium stanie się jeszcze popularniejsze.

Źródło: Economic Daily News

Related posts

Leave a Comment