JBLBassProSL750x300

Kompaktowa forma oraz potężny bas – poznajcie nową skrzynię basową od JBL

Firma JBL by Harman, znana z produkcji wysokiej jakości systemów nagłośnienia, wprowadza do sprzedaży kolejną już „samochodową” skrzynię basową. Model BassProSL wyróżnia autorski profil woofera, świetny wzmacniacz oraz niski pobór energii.

JBLBassProSL750x300

BassProSL pozwoli na odpowiednie przystosowanie systemu car-audio do indywidualnych wymagań danego użytkownika. Ułatwią to z pewnością elektronicznie regulowana zwrotnica, specjalny equalizer oraz płytki profil woofera (71mm) – tak przynajmniej deklaruje producent. Wiecie co? Ja mu ufam, gdyż nie mam powodów do jakichkolwiek wątpliwości.

Niejednokrotnie już przekonaliśmy się, iż produkty JBL cechuje wysoka jakość wykonia, perfekcyjny dźwięk oraz nietypowe, lecz użyteczne rozwiązania. Podejrzewam, że w przypadku modelu BassProSL będzie podobnie.

JBLBass1

Tym razem firma uraczyła klientów kilkoma smaczkami, które z pewnością wpłyną pozytywnie na odbiór najnowszej skrzyni basowej. Mam tutaj na myśli przede wszystkim energooszczędny cyfrowy wzmacniacz, który poza odpowiednią mocą może pochwalić się naprawdę skromną emisją ciepła. Nie jest to, naturalnie, jedyna zaleta urządzenia. Równie interesująca jest już sama obudowa wykonana z tworzywa ABS, której konstrukcja wpływa na zniwelowanie zniekształceń dźwięku.

 JBLBass3

W urządzeniu znalazły się dwa wyjścia auto – liniowe oraz high-level. Nie wiem jak inni, ale ja doceniam tę elastyczność w sposobie instalacji. Dla zainteresowanych poniżej przedstawiam specyfikację techniczną opisywanego modelu:

  • Woofer 8-cali (200 mm)
  • Moc wzmacniacza 125W RMS
  • Pasmo przenoszenia 35Hz- 120Hz
  • Bezpiecznik 20A
  • Pobór prądu (maksymalny) 12A
  • Czułość wejść: 0.2V – 2V wejścia liniowe
  • 2V – 20V wejścia wysokiego poziomu
  • Kompatybilność z kontrolerem RBC (Remote Bass Control)
  • Wymiary (Długość x Szerokość x Wysokość): 344mm x 250mm x 71mm

Jeśli jesteście zainteresowani modelem BassProSL, musicie przygotować kwotę 999zł, ale patrząc na powyższe – warto.

Źródło: JBL – informacja prasowa.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...