Kompaktowy ZTE KIS 3 z Androidem KitKat

Już niedługo w ofercie chińskiego producenta urządzeń mobilnych pojawi się nowy model – następca popularnych smartfonów KIS i KIS Pro, czyli ZTE KIS 3. Niewątpliwym atutem nowej słuchawki będzie to, że pracuje ona pod kontrolą najnowszego Androida 4.4. Czy to wszystko czym ZTE będzie w stanie przyciągnąć klientów? Sprawdźmy…

ZETEKKisik

Wspomniany model jest reprezentantem niższej półki cenowej. Nie oznacza to jednak, że urządzenie jest typowym budżetowcem. Najważniejszym punktem przemawiającym za zakupem ZTE KIS 3 jest system operacyjny. Android w wersji 4.4, który pracuje bez „zadyszki” nawet na starszych telefonach – wszystko dzięki optymalizacji.

Specyfikacja techniczna KIS 3 nie należy do najsłabszych, dzięki czemu słuchawka na tle konkurencji wypada całkiem nieźle.

 W dobrze spasowanej  obudowie, wykonanej z ciemnoniebieskiego tworzywa sztucznego, znajdziemy dwurdzeniowy układ Qualcomm Snapdragon, taktowany zegarem 1.2 GHZ oraz 4GB pamięci flash. Zaś 4-calowy ekran o rozsądnej jak na tę przekątną rozdzielczości 480 x 800 pikseli wystarczy do większości codziennych zadań.

To czy następca KIS i KIS Pro zyska popularność jaką cieszyli się poprzednicy, zależy w dużej mierze od ceny. Ta według producenta będzie niska, w stosunku do możliwości jakie oferuje smartfon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...