Cooler konkurs slide

Komputer zamknięty w dyliżansie – mod dla pasjonatów Dzikiego Zachodu

Na „Case Mod World Series” – jednym z największych konkursów modderskich na świecie, którego głównym pomysłodawcą jest „Cooler Master”, uczestnicy prezentują swoje dzieła innym pasjonatom branży modderskiej. Na tegorocznej edycji mieliśmy okazję zobaczyć zaskakujący projekt autorstwa „MPC”.

Cooler konkurs slide

Twórca moda nazwanego „The Stage Coach Wells Fargo”, biorącego udział w „Case Mod World Series 2016” stworzył prawdopodobnie jeden z najciekawszych pomysłów, jakie kiedykolwiek miały szansę powstać. „MPC-owi” udało się zamknąć swojego peceta w replice oryginalnego dyliżansu z 1880 roku.

Oryginalna obudowa została wykonana oraz zaprojektowana przez moddera, a do stworzenia takie materiały, jak: aluminiowy znak drogowy, drewno czy skórzane obicie. Wyróżniającymi się elementami konstrukcji są: automatycznie otwierany dach i specjalne podstawki z plexi, do których autor doczepił płytę główną oraz dyski SSD.

Cooler konkurs screen

Zasilacz umieszczony został z tyłu dorożki, co nie tylko zagwarantowało mu dostęp do powietrza, ale ochroniło przed kurzem czarną skórą. Do najczulszych komponentów podłączony został moduł wodny „Nepton 240M” od „Cooler Master”.

W przypadku, gdy zainteresowała was praca moddera o nicku „MPC”, polecam przyjrzeć się bliżej innym konkursowym projektom, których zdjęcia znajdziecie tutaj.

Źródło: Cooler Master

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...