Mionix Sargas slide

Mionix Sargas – odkryj w sobie profesjonalnego gracza

Głównym wyznacznikiem atrakcyjnego produktu, oprócz ceny jest jego jakość. Producenci w trosce o konsumentów, bez ustanku pracują na zachowaniem wysokich standardów wytwarzanych przez siebie artykułów. O efektach, tego typu działań możemy się przekonać przy okazji debiutu rynkowego odświeżonej serii podkładek „Sargas”.

Mionix Sargas slide

Firma „Mionix” zdecydowała się na zmianę oznaczeń rozmiarów. Teraz zamiast zapisu cyfrowego w postaci symboli: 320, 400, 450 oraz 900, podkładki oznaczone zostały literami: S, M, L, XL. Linia produktu poszerzyła się również o pokaźną, mogącą zająć niemal całą powierzchnię biurka o wymiarach XXL.

„Mionix Sargas” wykonane zostały ze specjalnie tkanej mikrofibry. Wskutek czego ich powierzchnia ma umożliwić pełną kontrolę nad myszką optyczną, jak również laserową, nawet przy maksymalnych prędkościach. Użytkownik może liczyć także na to, że mousepad dalej będzie dokładnie śledził oraz odwzorowywał ruchy gryzonia.

Mionix Sargas screen

Spodnią część „Sargasów” pokryto natomiast antypoślizgową warstwą kauczuku, co wyeliminowało bolączkę, którą jest przesuwanie się podkładki po biurku. O komfort użytkowania powinno zadbać z kolei wycięcie na nadgarstek. Całość jest wodoodporna, dzięki czemu produkt łatwo utrzymamy w czystości, a jego brzegi zostały przycięte laserowo, co zdecydowanie przedłuży żywotność naszego akcesorium.

Wymiary produktu prezentują się następująco: S (240×210 mm), M (370×260 mm), L (450×320 mm), XL (900×400 mm), XXL (1200×500 mm), a jego grubość kształtuje się na poziomie 2,5 mm. Niezależnie od tego, który z rozmiarów wyląduje na waszym biurku, lekkość i elastyczność „Sargasów” sprawi, że bez problemu zwiniecie je w rulon i zabierzecie ze sobą, gdzie tylko wam się zamarzy.

Źródło: Mionix

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...