Build2016Microsoft750x300

Konferencja Microsoft Build 2016 już jutro – sprawdź gdzie ją obejrzysz

Choć tytułowe wydarzenie jest niezwykle istotne dla fanów giganta z Redmond, nie każdy będzie mógł w nim uczestniczyć na żywo, właściwie dotyczy to tylko wybrańców… jest jednak pewien sposób.

Build2016Microsoft750x300

Już 30 marca o godzinie 17:00 czasu polskiego odbędzie się Keynote, czyli event otwierający konferencje Microsoft Build. Jak co roku firma zaprezentuje na nim najważniejsze zmiany dotyczące portfolio usług.

Zastanawiacie się pewnie, co może być tematem tegorocznego spotkania? Nie trudno zgadnąć, iż lwia jego część będzie poświęcona zmianom czekającym Windowsa po aktualizacji Redstone. To jednak nie wszystko – Microsoft chcąc „zabłysnąć” musi współtworzyć trendy lub choćby za nimi podążać… byle szybko. Firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też możemy oczekiwać, iż jednym z tematów eventu będzie rozwój technologii VR, a co za tym idzie – kolejna porcja informacji dotyczących rewolucyjnego produktu koncernu, Holo Lens.

Wśród moich typów znalazła się jeszcze kwestia mobilnej odsłony Windows 10. Cóż, OS nie radzi sobie najlepiej i prawdę mówiąc, wątpię w to, iż nastąpi poprawa. Microsoft za ten stan rzeczy może winić głównie siebie – początkowo wspomniany system był ciekawostką i co ciekawe – tematy z nim związane nie schodziły ze stron głównych portali traktujących o nowych technologiach. Niestety firma przekładała premierę mobilnych okienek, zainteresowanie zaś gasło. Kiedy większość osób „zapomniała” – Microsoft wypuścił update. Czy to aby nie za późno? W mojej ocenie – zdecydowanie tak, ale ostatecznie zweryfikuje to rynek.

Wróćmy jednak do konferencji Buil 2016. Jeśli nie udało się wam „zdobyć” wejściówek – nic straconego. W najważniejszej części eventu, a więc Keynote będziecie mogli uczestniczyć online. Tak, firma zdecydowała się na streamowannie wydarzenia, za co moje uznanie.

Zainteresowani? Koniecznie odwiedźcie dedykowaną eventowi stronę Microsoftu i zaplanujcie sobie w kalendarzu jutrzejszy wieczór.

Źródło: Microsoft.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach, w tym również recenzowany właśnie model. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...