Konferencja Microsoft’u już dzisiaj! Czy zobaczymy najnowszego Xboxa?

Dzisiaj o 19:00 czasu polskiego rozpocznie się konferencja Microsoft’u, podczas k tutajtórej firma ma odsłonić pierwsze karty związane z nowym Xbox’em. Czy New Generation (Nowa Generacja), jak nazywa się konferencja, będzie miała odzwierciedlenie w teraźniejszości? Czy Microsoft stanie na wysokosci zadania?
xbox-720
Gigant z Redmond na początku podzieli się z nami swoją wizją związaną z nową konsolą. Jak dowiedzieliśmy się z bloga Majora Nelsona, informacje na temat gier zostaną wyjawione dopiero podczas targów E3 czyli 10 czerwca.

Co znajdziemy w Xbox’ie? Pogłoski mówią, że sercem konsoli będzie ośmiordzeniowy procesor AMD. Za grafikę będzie odpowiadać układ Oban oparty na ATI Southern Islands GPU obsługujący Direct 3D 11.1, co pozwoli wyświetlać grafiki w 3D i rozdzielczości Full HD. Dodatkowo konsola zostanie wyposażona w czytnik dwuwarstwowych płyt Blu-Ray, kartę sieciową Wi-Fi oraz USB 3.0.

Co z tego okaże się prawdą? Dowiemy się dziś wieczorem. Konferencję Będzie można oglądać za pośrednictwem Xbox.com, Xbox Live oraz przez Spike TV. Zapraszamy do oglądania.

Zanim jednak napalicie sie na nową konsolę, która jeszcze przez długi czas nie pojawi się w sklepach, a zastanawiacie się nad kupnem Xbox’a 360 lub gry do tej konsoli, to zapraszamy do naszego sklepu.

źródło: engadget.com

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...