[Konferencja] Samsung Galaxy Unpacked 2015

Już dziś w Nowym Jorku odbędzie się konferencja „Samunga”, podczas której zaprezentowane zostaną trzy nowe produkty z portfolio południowokoreańskiego producenta. Spodziewać się możemy phabletów: „Galaxy S6 Edge Plus” oraz „Galaxy Note 5”. Ostatnie z urządzeń owiane jest tajemnicą.

O 17:00 polskiego czasu startuje konferencja „Samsunga”: „Galaxy Unpacked 2015”. W pełnej krasie zaprezentowane zostaną trzy nowe urządzenia. O pierwszych dwóch wiadomości krążą już od dłuższego czasu i będą to „Galaxy S6 Edge Plus” oraz „Galaxy Note 5”. Na temat ostatniego z produktów praktycznie nic nie wiemy, choć przecieki sugerują, iż może tutaj chodzić o nowy tablet.

Jeśli jesteśmy przy pogłoskach… W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat „Galaxy S7”. Najnowszy model z rodziny „S” napędzać ma procesor „Qualcomm Snapdragon 820”, choć pod uwagę brany jest również autorski układ południowokoreańskiego koncernu, czyli 64-bitowy , 8-rdzeniowoy „Exynos 7420”. Nikt jednak by się nie zdziwił, gdyby „Samsung” wprowadził do swojej oferty powyższy model w dwóch wariantach, podobnie jak miało to miejsce w przypadku „S-piątki”. Premiera urządzenia zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2016 roku i na ten moment to jedyne sprawdzone informacje, którymi dysponujemy.

Wracając jednak do sprzętów, które pokazane będą na konferencji w Nowym Jorku. Sam wygląd nowych modeli znany jest nam nie od dziś, podobnie rzecz ma się, jeśli chodzi o specyfikację obu sprzętów. „Galaxy S6 Edge+” otrzyma 5,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli), „Exynos 4220”, 4 GB pamięci operacyjnej RAM, 16-megapikselowy aparat główny, 5-megapiskelową kamerkę do „selfie, a „przy życiu” utrzyma go akumulator o pojemności 3000 mAh. Cena za egzemplarz powinna się zamknąć w kwocie 3000 złotych. Natomiast „Galaxy Note 5” wyposażony zostanie w 5,7-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli), „Exynos 7422”, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej na dane z możliwością rozbudowy do 128 GB za pomocą kart microSD, dwie kamery 16 i 5 megapikseli oraz system operacyjny „Google Android 5.1 Lollipop”.

Największe zdziwienie wśród konsumentów budzi wyposażenie wspomnianych modeli w baterię o pojemności zaledwie 3000 mAh, co przy tak zasobożernych podzespołach, które znajdziemy w urządzeniach, wydaje się kwestią dyskusyjną. Zarówno „S6 Edge+” jak i „ Note 5” debiut rynkowy zaliczyć mają 21 sierpnia.

Powyższe informacje zweryfikuje dzisiejsza konferencja, która rozpocznie się o godzinie 17:00 naszego czasu. Bezpośrednio po zakończeniu konferencji odbędzie się chat z Product Managerami „Samsunga”.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór smartfonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...