Konferencja SmartDevCon odbędzie się w dniach 12-14 września w Katowicach

To już druga edycja imprezy skierowanej do ludzi zainteresowanych nowymi technologiami, w szczególności rozwojem urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety oraz konsole. W Polsce zdecydowanie brak takich wydarzeń, dlatego jeśli należycie do fanów technologii powinniście rozważyć pojawienie się na SmartDevCon.

smardec

Głównymi tematami poruszanymi na imprezie będą zagadnienia związane z Firefox OS, Tizen, Ubuntu Touch, Android, iOs, Sailfish oraz Windows Phone. Na konferencji odbędą się prelekcje na temat strategii rynkowej, modelu open source, bezpieczeństwa, co może okazać się pomocne szczególnie w przypadku deweloperów. Dodatkowo wieczorne spotkania pozwolą się  „zintegrować” z innymi uczestnikami jak i prelegentami.

Samo miejsce spotkania nie powinno być kłopotliwe dla osób spoza Katowic. Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, gdzie ma się odbyć impreza jest usytułowany w odległości 500m od Spodka, oraz 1500m od Dworca Centralnego. Dzięki takiej lokalizacji dotarcie na miejsce powinno być stosunkowo łatwe.

Niestety, wstęp na konferencję jest płatny. Studenci zapłacą jedynie 150 zł, pozostali uczestnicy powinni przygotować kwotę ok 200zł (pod warunkiem wcześniejszego zapisania się na listę). W cenę wliczone są materiały, niespodzianki od sponsorów oraz obiad każdego dnia konferencji.

Zainteresowanych udziałem w SmartDevCon odsyłamy na oficjalną stronę wydarzenia www.smartdevcon.eu.

Źródła: smartdevcon.eu, fot. Facebook.com/SmartDevCon

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...