ZTE konkurs

Konkurs ZTE Blade w Polsce – wygraj bilety na koncert Rihanny

„ZTE Poland”, dostawca nowoczesnych urządzeń oraz innowacyjnych technologii telekomunikacyjnym wraz z siecią „Play” przygotował konkurs, w którym wygrać można bilety na koncert Rihanny w Warszawie.

ZTE konkurs

Jeśli planowaliście wybrać się 5 sierpnia do Warszawy na koncert Rihanny, a nie udało wam się kupić biletu, „ZTE Poland” wraz z operatorem komórkowym „Play” przygotowało konkurs, w którym nagrodą główną są bilety na koncert Rihanny, który odbędzie się na „Stadionie Narodowym” w Warszawie 5 sierpnia br. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dokonać zakupu smartfona „ZTE Blade V6” w sieci „Play” oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które dostępne będzie na nowym, dedykowanym fanpage’u „ZTE Blade w Polsce” na „Facebooku”. Warunkiem zwycięstwa w konkursie będzie prawidłowa odpowiedź oraz kreatywność uczestników.

Konkurs rozpoczął się 2 kwietnia i potrwa do 25 czerwca br. Ze szczegółowymi warunkami uczestnictwa w konkursie znajdziecie na stronie www.ztepoland.pl oraz fanpage’u promocyjnym, na którym dostępne będą najświeższe informacje na temat nowości związanych z cieszącą się sporą popularnością serią „ZTE Blade”.

Źródło: ZTE Poland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...