Saitek slide

Lubisz życie na wsi? Kontrolery firmy Saitek pomogą ci zostać profesjonalnym rolnikiem

Symulatory już od kilku ładnych lat przyciągają do siebie coraz większą rzeszę fanów. Na taki stan rzeczy wpływ ma m.in. popularność serii „Farming Simulator”. Firma „Saitek” postanowiła zrobić prezent sympatykom tego typu produkcji i oddała w ich ręce specjalny zestaw kontrolerów.

Saitek slide

Zestaw od „Saiteka” składa się z trzech elementów:

  • Kierownicy działającej na zasadzie „Plug&Play”, która jest maksymalnie zbliżona do tej jaką możemy uświadczyć w prawdziwym traktorze i innych pojazdach rolniczych. Możliwość obrotu kierownicy o 900 stopni, zamontowana na niej specjalna gałka, ułatwiająca prowadzenie maszyny jedną ręką, przez co drugą, można obsługiwać żurawia wykorzystując do tego panel boczny. Ważną informacja dla konsumentów może być to, iż w przypadku chęci opuszczenia przez gracza pojazdu, nie będzie on zmuszony do wykorzystania na ten czas zwykłego pada lub klawiaturę – kierownica została wyposażona w dwie analogowe głaki, dwa d-pady oraz dwa triggery;

  • panelu do sterowania m. in. żurawiem, rębakiem czy piłą mechaniczną. Jedną z ważniejszych rzeczy przy tego typu sprzęcie jest precyzja, dlatego producent zdecydował się umieścić w produkcie aż 25 programowalnych przycisków oraz drążek, który ma umożliwiać operowanie w 6 osiach. W ten sposób nie wypuszczając drążka z dłoni możemy jednocześnie np. otwierać i zamykać chwytak żurawia;

  • układu pedałów o kącie nachylenia platformy wynoszącej 2o stopni. Układ łączy się z kierownicą poprzez przewód o długości 180 cm, co skutkuje tym, iż mamy w komputerze wolny dodatkowy port USB.

Saitek screenJeśli wśród naszych czytelników nie ma zbyt dużej liczby fanów życia na farmie, spieszę z informacją, że zestaw jest kompatybilny także z innymi markami symulatorów pokroju: „Elite: Dangerous”, „Euro Truck Simulator”, „Fligt Simulator X”, „Train Simulator”, „X-Plane”.

Zestaw od firmy „Saitek” będzie nas kosztować około 1499 zł. Inne cechy produktu są widoczne poniżej:

  • Długość kabla: kierownica 2m, panel sterujący 2m, układ pedałów 1,8 m;

  • Klamry pozwalające przyczepić panel sterujący do twardej i stabilnej powierzchni;

  • Złącze: USB;

  • Kompatybilność: „Windows 10”.

Źródło: Saitek

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...