Google Pay

Korzystaj z Google Pay, zgarnij 40 złotych do wydania w Google Play

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji korzystać z Google Pay, teraz jestem na to najlepszy czas. Dzięki ciekawej akcji giganta z Mountain View możecie zgarnąć aż 40 złotych do wydana na aplikacje, gry, książki lub filmy w sklepie Google Play.

Google Pay

Rzadko kiedy zdarza się otrzymać coś za darmo lub przy minimalnym naszym udziale. Niemniej, takie sytuacje zdarzają się, czego doskonałym przykładem jest najnowsza akcja mająca promować usługę Google Pay (dawne Android Pay). Za samo korzystanie ze wspomnianej metody płatności możemy otrzymać niewielką, acz odczuwalną kwotę do wydania w sklepie Google Play. Co dokładnie trzeba zrobić, chcąc załapać się na promocję? Tłumaczymy.

Nietypowa akcja promocyjna Google Pay

Google Pay to szeroko pojęty system płatności od Google. Jednym z najważniejszych jego elementów są płatności zbliżeniowe, których możemy dokonywać za pomocą smartfonów wyposażonych w moduł NFC. Jedyne, co trzeba zrobić, to zainstalować aplikację Android Play i podpiąć swoją kartę płatniczą (debetową lub kredytową). Usługa działa podobnie do Apple Pay, które w Polsce jest niestety niedostępne. Wygoda takiego rozwiązania jest ogromna, dlatego też dziwię się, że gigant musi dodatkowo zachęcać do niego użytkowników swoich usług.

Dla mnie możliwość korzystania z Google Pay sama w sobie jest nagrodą. Oczywiście, niektórym potrzeba dodatkowego bodźca, którym w tym konkretnym przypadku będzie kwota 40 złotych. Cztery dyszki do wydania w Google Play na aplikacje, gry, książki czy filmy nie jest może wartością zawrotną, jednak darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Jak wziąć udział w akcji?

Zasady promocji

Przede wszystkim należy zainstalować aplikację Google Pay i podpiąć do niej swoją kartę płatniczą. Następnie w ciągu 30 dni należy dokonać pięciu płatności bezdotykowych za pośrednictwem smartfona. Za zrealizowane zadanie użytkownik otrzyma kartę podarunkową o nominale 40 złotych, którą będą można realizować w sklepie Google Play. Warto dodać, że z oferty mogą skorzystać jedynie osoby, które nie korzystały wcześniej z Pay.

Myślę, że użytkowników smartfonów z Androidem nie będzie trzeba specjalnie przekonywać do wzięcia udziału w akcji. Z płatności i tak korzystamy dzień w dzień, dlaczego więc mielibyśmy na tym nie zarobić. Po szczegóły odsyłam was do strony z regulaminem. Natomiast jeśli nie macie jeszcze smartfona z Androidem obsługującego płatności NFC, koniecznie odwiedźcie nasz sklep internetowy.

Źródło: Google

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...