Kreskówkowy trailer X-Men: Apocalypse

Produkcji towarzyszących filmowi X-Men: Apocalypse, który już wkrótce zawita do naszych kin nie brakuje. Ktoś kiedyś powiedział, że bez fanów nie ma tytułu i, cóż, miał rację. To oni bowiem dbają o to, by ich ulubiona seria, film czy gra były wiecznie żywe.

Dopiero co pisaliśmy o kolejnym pomyśle na odświeżenie zwiastuna do Captain America: Civil War, a już na horyzoncie pojawiła się kolejna produkcja. Tym razem dotycząca najnowszej odsłony przygód mutantów. W latach 90. dość popularny był serial animowany o X-Men, który w pewien sposób nawiązywał do wątków znanych z komiksów Marvela. Na kanale YouTube’owym Philysteak z Kanady można znaleźć dwa zwiastuny do X-Men: Apocalypse utrzymane w klimacie serialu animowanego. Postacie mutantów i ich filmowego przeciwnika Apocalypse zaczerpnięto właśnie z X-Men: The Animated Series.

Pierwszy z trailerów przypomina wersją fabularną. Jean Grey ma wizję końca świata. Xavier uspokaja ją stwierdzeniem, że był to jedynie zły sen. Co ciekawe, profesor w filmie ma na początku włosy, zaś w wersji animowanej jest ich pozbawiony, co upodabnia go do wersji postaci znanej z kart komiksów. W kreskówce pojawia się również Gambit. Kolejna scena jest żywcem wyjęta z wersji fabularnej – Apocalypse kontynuuje swoją podróż po świecie. CIA przekazuje Xavierowi dane zebrane na temat potężnego mutanta. En Sabah Nur pojawia się w siedzibie X-Men, gdzie niepokoi mocą podopiecznych Charlesa Xaviera. Tym co różni obie wersje jest pojawienie się Jeźdźców Apokalipsy. W filmie animowanym widzimy ich w akcji, natomiast fabularna produkcja pokazuje nam ich jedynie jako obrazek przedstawiony przez CIA. Kolejna różnica to opowiedzenie się Mystique po innej stronie konfliktu. W filmie zobaczymy ją walczącą razem w drużynie Xaviera, natomiast w wersji animowanej stoi ona u boku Magneto. W kreskówce nie zobaczymy również sceny ze zgniataniem profesora przez Apocalypse’a, a szkoda. Oba zwiastuny trwają po 2 minuty 22 sekundy.

http://www.youtube.com/watch?v=9E-dnBPuE60

Kolejny trailer to wersja finalna. Otwiera go dobrze już znana scena ze szkoły dla mutantów, którą założył Charles Xavier. Profesor mówi swoim uczniom, że świat stał się lepszy, na co Raven/Mystique odpowiada mu, że tylko dlatego, że nie ma na nim wojny. En Sabah Nur budzony jest do życia w ogromnej piramidzie. CIA informuje Xaviera, że Apocalypse się pojawił Kolejne sceny obu zwiastunów to manifestowanie potęgi jaką dysponuje Apocalypse. Jednym skinieniem dłoni może zniszczyć budowle, mosty czy zabić ludzi. Także tutaj Xavier próbuje przekonać swojego dawnego przyjaciela, Erika, by nie przyłączał się do En Sabah Nura, jednak ten twierdzi, że Charles nie zna pobudek, którymi się kieruje. Widzimy mutantów, którzy przyłączyli się do potężnego mutanta – Storm, Angela, Psylocke i Magneto. Ludzie są przerażenie, a Apocalypse kontynuuje dzieło zniszczenia. Mystique rekrutuje kolejnych mutantów, którzy zasilą szeregi armii Xaviera, mogącej przeciwstawić się Apocalypse i jego drużynie. Sama zaś rekrutacja w wersji animowanej wygląda inaczej – Nightcrawler musi uciekać przed ludźmi, którzy próbują go skrzywdzić. W filmie walczył on na ringu z Angelem. Kolejne sceny to popisy umiejętności członków obu drużyn. Od teraz uczniowie Charlesa Xaviera nie są już studentami, a nazywają się X-Men. W obu zwiastunach zobaczymy charakterystyczne, wysuwane pazury z adamantium…

http://www.youtube.com/watch?v=bVp-8tlMus0

Która z wersji trailera przypadła Wam bardziej do gustu? 

 

____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...