Krótki gameplay z MMORPG Warhammer 40K: Eternal Crusade

Do sieci wyciekło nagranie pochodzące z pokazowej wersji krwawego MMO, dziejącego się w uniwersum Warhammera. Czy mamy na co czekać?

Produkcja studia Behaviour InteractiveWarhammer 40K: Eternal Crusade – została zapowiedziana w czerwcu poprzedniego roku, a premierę tytułu ustalono na rok 2015. Według twórców, gracz otrzyma do dyspozycji cztery rasy: Space Marine, Chaos Space Marine, Ork i Eldar. Nasz protagonista weźmie udział w wielu konfliktach, które mają cechować się ogromnym rozmachem. Priorytetowym zadaniem jest przejęcie kontroli nad całymi planetami.

Tego typu produkcji jest wiele, jednak ta na tle konkurencji wyróżniać się ma zręcznościowym modelem walki. Ma to sprawić, że w rozgrywce liczyć się będą umiejętności graczy, a nie wyłącznie statystyki kontrolowanych przez nas postaci. Brutalna walka z perspektywy trzeciej osoby, zarówno wręcz jak i z wykorzystaniem broni, a także oddane do dyspozycji gracza pojazdy zapowiadają interesującą rozgrywkę.

Warhammer 40K: Eternal Crusade ukazać się ma na komputery osobiste i konsole ósmej generacji: PlayStation 4 oraz Xbox ONE.

Czy produkcja sprosta obecnym wymaganiom rynku, przekonamy się za rok, a tymczasem zapraszam do obejrzenia materiału, na którym zapoznamy się z widokiem TTP oraz wstępną wersją interfejsu:

http://www.youtube.com/watch?v=_MumYPtiRaw

Więcej informacji, o grze znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...