Gry w HTML5 na Xbox ONE?

Pewien użytkownik Reddita postawił sobie ambitny cel. By ułatwić życie innym postanowił sprawdzić, które produkcje oparte o HTML5 działają na najnowszej konsoli Microsoftu.

Choć nowy Xbox potrafi odpalić niemal wszystkie gry w HTML5 to jednak nie każda współgra z kontrolerem od tej konsoli. By pozostali użytkownicy sprzętu giganta z Redmond uniknęli rozczarowania, CitadelSaint – użytkownik serwisu Reddit – zdecydował poświecić swój czas i zamierza testować gry, które pozwalają na bezstresową rozgrywkę na padzie od Microsoftu.

„Xbox One odpala gry w HTML5, ale nie oznacza to, że ich twórcy wspierają kontroler. Większość celuje w myszkę oraz klawiaturę, więc na XBOXIE wyszukujemy gry i sprawdzamy, czy działają płynnie z padem. W skrócie: jeśli gra jest na XBOXIE, możesz grać w nią na Xboksie One.”- tyle miał do powiedzenia pomysłodawca inicjatywy.

Na liście znajdziemy takie perełki jak: Pong, Pac-Man czy Cut the Rope. Ze wszystkimi tytuły, w które da się pograć na kontrolerze od XONE zapoznamy się na stronie Xboxie.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...