Kruger&Matz IRON – telefon GSM, który przetrwa wszystko!

W ofercie produktowej polskiej firmy „Kruger&Matz” znalazło się coś, czego do tej pory jeszcze nie było! Telefon komórkowy „IRON”, który oprócz podstawowych funkcji posiada również cechę tak bardzo pożądaną przez wielu użytkowników, czyli wytrzymałość.

Nowość w ofercie „Kruger&Matz” z całą pewnością docenią Ci użytkownicy, którzy na pierwszym miejscu stawiają na prostotę i korzystają z telefonu nawet w ekstremalnych warunkach. Model „Strong” w sposób szczególny powinien przypaść do gustu tradycjonalistom, którzy uważają, iż telefon w głównej mierze służy do podstawowej komunikacji – wykonywania połączeń głosowych czy pisania SMS-ów, ale jednocześnie wymagającym od urządzenia wytrzymałości i długiego czasu pracy.  Warto podkreślić fakt, iż najnowszy produkt polskiego producenta jest najbardziej wytrzymałym urządzeniem w swojej klasie cenowej.

„Kruger&Matz IRON” charakteryzuje się kompaktowymi gabarytami (124,50 x 58,00 x 21,00 mm) oraz stosunkowo niewielką wagą (140 g), co sprawia, że pewnie leży w dłoni i umożliwia komfortową obsługę. Producent wyposażył urządzenie w wyświetlacz wielkości 2 cali i rozdzielczości 176 x 144 pikseli. Ekran oraz pojemną baterię 2000 mAh, która wystarcza nawet na kilka tygodni pracy, okala wzmocniona gumowanym tworzywem obudowa. Telefon spełnia normę „IP68” co oznacza, że jest odporny na wnikanie wody i pyłu. Dodatkowo znajdziemy tutaj: czytnik kart microSD, Bluetooth oraz funkcję Dual SIM, która pozwoli być w kontakcie zarówno z rodziną, jak i ze współpracownikami. Posiadacze tego telefonu docenią także obecność latarki, radia czy aparatu.  

Sugerowana cena detaliczna modelu „Kruger&Matz IRON” ustalona została na kwotę 185 złotych, co zdaje się nie być zbyt wysokim kosztem, jeśli weźmiemy pod uwagę żywotność opisywanego urządzenia.

Więcej szczegółów na temat modelu „Kruger&Matz Strong” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie producenta.

Źródło: Krugermatz.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...