Zalman K650WP Slide

Zalman K650WP – klawiatura, która przetrwa powódź

Niemal każdy z nas przeżył chwile grozy podczas nieopatrznego wylania napoju na klawiaturę. Jednak, zamiast rezygnować z przyjemności objadania się i popijania swoich ulubionych drinków przed ekranem komputera, lepiej zaopatrzyć się w wodoodporny sprzęt, taki jak „K650WP” od firmy „Zalman”. 

Zalman K650WP Slide

Klawiatura komputerowa „Zalman K650WP” to w pełni wodoodporne akcesorium. Oznacza to, że popijanie czy podjadanie nad nią jest całkowicie bezpieczne. Rozwiązanie, które zastosował tutaj producent, w znaczny sposób ułatwi użytkownikowi utrzymanie urządzenia w czystości – aby pozbyć się resztek po jedzeniu oraz innych zanieczyszczeń, wystarczy całą klawiaturę zanurzyć w wodzie.

Przed dostaniem się wody do wnętrza modelu „K650WP” chronią: potrójna, wodoodporna taśma, obudowa z tworzywa sztucznego, z silikonowymi uszczelkami i taśmą oraz dodatkowe otwory odpowiadające za odprowadzenie wody na zewnątrz.

Inżynierzy z firmy „Zalman” włożyli również wiele wysiłku w to, aby klawiatura cechowała się ogólną wysoką trwałością. Wytrzymałość oraz stabilność sprzęt zawdzięcza m.in. meshowemu spodowi i znajdującym się wewnątrz urządzenia aluminiowej, oraz gumowej płytce. Wymienione zalety mają uczynić z produktu idealne akcesorium do zabierania go ze sobą np. LAN Party czy rozgrywki u znajomych.

Zalman K650WP Screen

Zastosowane w „K650WP” przełączniki hybrydowe według „Zalmana” łączą cechy klawiatury membranowej i mechanicznej. Co dzięki temu otrzymujemy? Z jednej strony opisywany model nie jest głośny, a jego przyciski nie wymagają dużej siły aktywacji, a z drugiej natomiast czas reakcji jest na tyle szybki, by klawisze sprawowały się zadowalająco w czasie gry po sieci.

Środowisko graczy z całą pewnością ucieszy zaimplementowana w urządzeniu funkcja anti-ghosting do 26 klawiszy jednocześnie. Możliwość blokady klawisza „Windows” ma z kolei zlikwidować problem niefortunnego, często psującego rozgrywkę missclicka powodującego wyjście z powrotem do systemu. Zablokować da się również pozostałe przyciski, co powinno być przydatne w czasie czyszczenia klawiatury.

Zwiększenie komfortu użytkowania mają zagwarantować umieszczone na spodzie klawiatury nóżki do regulowania wysokości, wskutek czego użytkownik sam może zdecydować, przy jakim ułożeniu „K650WP” jest mu wygodniej grać bądź pisać. Podobnie ma się rzecz ze wklęsłym kształtem przycisków oraz odpowiednimi odstępami między nimi, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wygodniej z nich korzystać.

http://www.youtube.com/watch?v=Elo7Rs9VvsQ

Sugerowana cena detaliczna klawiatury „K650WP” ustalona została na kwotę około 139 zł.

Cechy produktu:

  • Liczba klawiszy: 108;

  • Klawisze funkcyjne: ustawienie dźwięku, blokada klawisza Windows;

  • Złącze: USB i PS/2;

  • Długość kabla: 1,8 m;

  • Wymiary: 445x158x37 mm;

  • Waga: 1,1 kg.

Więcej szczegółów na temat nowej klawiatury firmy „Zalman” znajdziecie, odwiedzając oficjalną stronę internetową producenta.

Źródło: Zalman, YouTube.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...