km-750x300

Kruger&Matz LIVE 2 – nowy flagowiec kusi niską ceną

Rynek urządzeń mobilnych przyzwyczaił nas już do tego, że za smartfony o zadowalającej specyfikacji technicznej musimy zapłacić niemałe pieniądze. Ostatnio jednak trend ten zaczyna się zmieniać i w cenie ok. 700 złotych możemy wyłowić kilka perełek. Czego przykładem jest tytułowa słuchawka…

km-750x300

Dobrze, Kruger&Matz nie należy do grupy producentów trzęsących rynkiem. Nie zmienia to jednak faktu, iż produkty z portfolio firmy prezentują się na tle konkurencji coraz ciekawiej. W LIVE 2 umieszczono całkiem przyzwoite komponenty, design również potrafi przyciągnąć oko, zaś cena samego urządzenia wydaje się śmiesznie niska. Czy to recepta na sukces?

Zważając na powyższe czynniki – telefon ma szansę odnieść sukces. Mały, gdyż nieporównywalny do tego, jakie odnoszą flagowce HTC, Samsunga, czy LG, ale jednak sukces.

Producent w przypadku LIVE 2 zdecydował się zrezygnować z obłych (Samsungowych) kształtów na rzecz kątów prostych oraz chłodnej elegancji. W obudowie zamknięto 5-calowy ekran IPS, którego rozdzielczość wynosi aż 1280 x 720 pix. Dlaczego aż? W cenie poniżej 700zł znajdziemy zaledwie kilka propozycji mogących pochwalić się HD.

Nad wydajnością urządzenia czuwa jednostka MSM812 ARM z czterema rdzeniami Cortex A7, taktowanymi zegarem 1,2GHz oraz 1GB pamięci operacyjnej RAM. Przyzwoicie, szczególnie że nad sprawną pracą układów będzie czuwał Android w wersji JellyBean 4.3. Miłośnicy fotografii mobilnej dostaną do dyspozycji 8Mpix aparat główny oraz 2Mpi kamerkę do wideorozmów. Zdjęcia będzie można zapisać na 4GB pamięci flash lub na karcie microSD (do 32GB).

 W LIVE 2 nie zabrakło opcji Dual-Sim oraz najpopularniejszych modułów takich jak: GPS, Bluetooth 4.0, kompas oraz akcelerometr.

Dobry ekran oraz bogate wyposażenie – to pachnie apetytem na energię. Dla nowego telefonu od Kruger&Matz nie będzie to problemem, gdyż znajdziemy w nim baterię o pojemności 2500 mAh.

Chętni na zakup LIVE 2 muszą przygotować kwotę 679zł, co wydaje się naprawdę dobrą sumą za opisywaną konfigurację.  

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...