km 750x300 1

Kruger&Matz pokazuje jak powinien wyglądać tani tablet

Siła drzemiąca w polskim producencie zdaje się rosnąć z każdym kolejnym urządzeniem, które wypuszcza na rynek. Kruger&Matz i ich tablet EAGLE975 wygląda znakomicie. I to nie tylko w warstwie wizualnej.

 
km 750x300 1
Po raz pierwszy do tabletu producenta wprowadzono procesor Intel Atom. Ten taktowany jest na poziomie 2,16 GHz, a jego pracę wspomaga układ graficzny również od Intela. EAGLE975 to dość potężny sprzęt. Tablet ma ekran o przekątnej 9,7 cala wykonany w technologii IPS. Jego rozmiar przekłada się na wysoką rozdzielczość QXGA 2048×1536 px. Ma to zapewnić doskonałą jakość obrazu, a co za tym idzie odwzorowanie kolorów na najwyższym poziomie oraz ostrość sprzętów z najwyższej półki cenowej.
Jednak EAGLE975 to nie tylko ekran, choć ten zajmuje większą część panelu przedniego. Oprócz procesora od Intela, Kruger&Matz dodał do środka mocne podzespoły . Po pierwsze ilość pamięci – 2 GB RAM i 16 GB dla użytkownika (można ją rozszerzyć o następne 32 GB przy użyciu karty pamięci). Dodatkowy slot na kartę SIM może zapewnić dodatkowy dostęp do Internetu. Użytkownik nie musi się więc zastanawiać, czy w okolicy w której przebywa, będzie zasięg WiFi.
 
km 750x300 2
Doskonałą decyzją ze strony producenta było w końcu umożliwienie użytkownikowi ładowania sprzętu przez złącze microUSB. Rozwiązuje to szereg problemów, na które do tej pory narażeni byli klienci Kruger&Matz (poprzednie tablety miały swoją własną ładowarkę z dopasowanym gniazdem). A dodając do EAGLE975 bardzo pojemny akumulator (8000 mAh), znacznie wydłużono pracę urządzenia.
Tablet działa na poprzedniej wersji Androida, czyli KitKat 4.4, ale wszystko wskazuje na to, że bez problemu sprzęt daje sobie na nim radę. Dodatkowo EAGLE 975 wygląda przepięknie i choć można zauważyć pewne podobieństwa do iPada, to akurat w tej sytuacji nie mamy powodów do narzekań. Aluminiowa obudowa doskonale współgra kolorystycznie z tyłem urządzenia nadając całości bardzo elegancki wygląd. Do tego tablet od Kruger&Matz nie kosztuje kroci. Za tę cenę trudno znaleźć coś lepszego.
EAGLE975 znajdziecie w naszym sklepie pod tym adresem.
Źródło: Kruger&Matz
Fot: jw.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...